HDD image...

HDD image…

Anxchiau buvo berods Valiaus rashyta tema kaip pazhingsniui daryti image su Ghost’u.Gal panashu "manual"'a gali kas parashyt naujokui kaip tai daryt su Acronis Partition Magic arba Partition Magic?Pradzhioj domina skaldymas cielo disko i particijas, o po to darymas image’o…

Taip… nera matyt ant Lietuvos geranorishku ir netinginchiu bichu…O gal yra vis tik?..

Jei diskas tuščias, tai geriau padalyti į particijas su fdisk.
Naudojau power quest partition magic 8 ir drive image 6. Kai turėsi, instaliuosi (dabar internete galima gauti) tai pasileidęs pamatysi, kad viskas iš karto aišku.
C particijai tarkim ruošiesi skiri 5 Mb, o D kas liko. Tada renkiesi, kas tau patinka: create partition, split partition, ten apie 10 pasirinkimų ir viskas gražiai grafiškai atvaizduota.

Drive image nereikia bijoti, nes su juo sugadinti ką sunku, paprasčiausiai tu pervedi particijos turinį į nurodytą failą kitoje particijoje. Atstatant iš imidžo tereikia žinoti, kad visas c particijos turinys bus ištrintas ir į jos vietą stos senasis. Sėkmės.

Jei diskas tuščias, tai geriau padalyti į particijas su fdisk.

O jei diskas netushchias,t.y. su duomenimis?Kas yra fdisk?Ar chia ta kur buna boot’nej disketej?(Beje,pas mane XP,chia jau kiek zhinau 6 eina…)Ir dar klausimas,kiek palikti space sisteminiam C diskui?HDD pas mane 40,OS,kaip minejau XP,ar uzhtektu 10GB(esu megejas daug visokiu progsiu instalinti,gal malovato budet…Šypsena

Fdisk užmiršk. Diską skelk su PM8 veiksmu split partition.
Sisteminiame reikia palikti tik sistemą, jei nori daryti c: draivo image. Nereikia instaliuoti žaidimų į C ir tada 5 Mb per akis. Kai atstatai iš image tai reikia išsisaugoti kitur iš c paštą, žaidimų hiscores, my documents…

didesniu nei 20Gb particijus nepatartina daryt,nes tuomet hardas dirba leciau

Cha cha

zmogus ne to klausia - cia vel aijlinis fleimas : dalinti ar nedalinti