HANSA ar Zemes Ukio bankas???

HANSA ar Zemes Ukio bankas???

noriu imt paskola - zub duoda daugiau, o hansoj mano indeliukai, patarkite - gal kas emete paskola ir zinote kur tiesiog geriau? paprasciau/ pigiau ar kt?

As turiu paskola is Zemes banko , tiesa lengvatine, paskolos popierius susitvarkiau per 2 savaites, uztruko visokie busto paskolu draudimai - per 5 dienas, greitai ir babkes pardavejui pervede, net notare stebejosi kad taip greit. Tai buvo rugpjucio menesi praeitais metais, o HANSA-LTB tuomet peike, kad labai varineja, reikalauja kazkokiu nereiksmingu popieriu. Gal dabar kas pasikeite?

Tikrai ŽŪB’e viskas operatyviau TaipTaipTaip
ir siulo daugiau.
as irgi dabar tvarkausi paskolą būstui pirkti.
kol kas man viskas labai patinka.
o tai , kad į Hanzą man pinigus darbovietė pervedinėje, neturi jokio skirtumo.
tau tiesiog tereikės atsidaryti sąskaią ŽŪB’e ir viskas.Taip

kita vertus, kadangi ŽŪB turėjo nuostolingus metus, dabar visaip ieško kuo daugiau klientų, ir % sumažino.
ir žada juos mažinti paskolos atidavinėjimo metu.

Emiau Hansa banke. Didelio vargo nebuvo ir dar 500 Lt laimejau Šypsena))))

Sampo Šypsena
jokio skirtumo kur paskola, kur saskaita. Papildomas rupestis karta per menesi internetu padaryt pavedima Šypsena

kaip tik dabar galvojame imti paskola, tai nagrinėju įvairius variantus. Bėda tame, kad mūsų grynosios pajamos tokios ‘ant ribos’ - vieni bankai gali suteikti paskola, kiti net nesileidžia i kalbas. Bet tie kurie gali suteikti, kaip tyčia skiria didesnes palūkanas, mažesnį laikotarpį ir t.t. O šiaip labiausiai domiuosi LŽŪB ir Sampo.
Gal kas girdėjote apie tokią galimybę, kad trūkstant reikiamų pajamų, gali laiduoti 3 asmuo, turintis pakankamas pajamas ? mums trūksta tik 200 Lt pajamų per mėnesį kad gauti normalią paskolą Žliumbia

o jus nebandete nurodyti tevu parmos prie papildomu pajamu? tereiketu tik tevu sodros osraso.
kartais pagelbsti.

just hansa Taip

O tu nebandei skaiciuoti anuiteto budu? Imoka bus mazesne, o kai oficialios pajamos pasieks pakankama lygi, galesi persiforminti, t.y. pakeisti grazinimo grafika (i linijini).

Tai ok. skolinkis kur daugiau duoda. Siaip indeliai lemiamos reiksmes del kredito salygu tikrai netures. Šypsena