H3: Crag Hack!


H3: Crag Hack!

Nebuvo ka veikt siandien vakare, tai sugalvojau palost herojus su botais Cha cha Dar losiat kas nors ? Šypsena Siaip manau tai zaidimas - legenda Mirkt O ir nei 4 nei 5 HoMM dalys neprilygsta siai ŠypsenaSitam herojuj naudojau Armagedono taktika Cha cha Labai gerai sueina Šypsena Ir kova labai greita ŠypsenaJuodasis drakonas siaip pagal aprasyma daro 30-50 damage berods, tai pas mane vienas dare ~250 Cha cha

jaja, H3 forever, 4 ir 5 parodija kazhkokia.

Kas ten virs kardo su pirstinem? Rankos tos, kazkaip nepamenu ju… Man patikdavo su necromanceriais surinkt seta kur kovos pradzioj ant priesininku mass spelus panaudoja. Šypsena

asmenishkai strategija nepatinka, bet strategija ejimais… tiesiog myliu. treti herojai patys nuostabiausi. pamenu su pusbroliu naktimis sededavom prie ju. zhiauriai kabinantis zhaidimas. ir dabar kazhka panashaus ant GBA turiu. advance wars. taipogi strategija ejimais. super. kai prisedi, tai nepajunti kaip visa diena prabego.

Geras sitas Cha cha As praita savaite Armagedon blade perejau Gerai Man labiausiai uz elementalus patinka zaist Šypsena

zaidimas tai geras, bet losi su cytais ir dar screenshotus metai, slepkis tik

Kaip chia grazhiau parashius…hmmz… 1. Zhaidzhiant priesh kompa ne specialiai sukurta mapa logistikai >> all 2. Naudojant “armageddon” “taktika” archery tikriausiai labai padeda? =) 3. Diplomancy priesh kompa? That’s lame… 4. 2 Pirshtines neduoda pliusu prie ejimo. Duoda tik 1. — 5. Armageddonui esu mates ir geresniu setup’u… 6. Priesh zhmogu gautum i vienus vartus. Tam uzhtektu tik akies krashteliu pamatyt tavo heroju map’e… P.S. WoG sux. P.P.S. Kur chia kas mate cheatus? STFU noob =)

man labai patiko herojai tik del to kad kai neturejau interneto tai buvo vienintelis strategas kuri galima keliese zaist Šypsena Gerai

ex, nostalgija Cha cha Girtas

3 dalis gera buvo, 4 tai sh, 5 visai nebloga,

Kokie dar chytai? atsigauk.

Tai koks skirtumas, kai duoda rinktis ar diplomacija, ar plaukima (mape ner h2o).

Tai niekas nesako kad cia kazkas ypatingo.

na jei ka cia SoD.

jooo, užlipai tu man ant mazolio Liūdnasturiu rusiškus (na negavau tuo metu originalių EN už tokią kainą :stuck_out_tongue: )ir neveikia ant xp, visus patch išbandžiau, ką intere radaau, net SP1 palikau ir vistiek neina :confused: guli, dulka ant lentynos, žiūriu su nostalgija

Nebent.

Del to ash 2 paskutinius punktus atskiriau nuo visu kitu, nes jie neesminiai Šypsena

Bet tikriausiai shalia WoG instalintas. Screene yra viena detale, kurios ash nepamenu, kad butu “shvariuose” H3. Reikes pasitikrint. Prie to pachio imesiu viena screena - bus kas veikt menesiui Mirkt2 Keefa: Ru nuo en skiriasi minimaliai. Default veiksmai: 1. Compatibility win 2k/98/95 ant heroes3.exe 2. Nuimt read only nuo visu failu H3 kataloge 3. Uzhmest ant virshaus nulauzhta heroes3.exe (tinka anglishkas .exe) Nebepamenu, bet pas mane berods jau buvo WinXP, kai dar zhaidzhiau ru H3.

O ka reishkia tos “auksines” rankos virshuje ?

Yep, xTc absoliuchiai teisus. Originale tu auksiniu ranku nera - tai WoG feature’as Šypsena

tos rankos eina ant naujausio sod patch ir jos jokio wog featuro neuzdeda, tik random map generatoriu

be to diplomacy yra vienas geriausiu skilu visame zaidime… aisku viskas priklauso nuo situacijos

Kas diena, vis naujiena. Paskutinis oficialus SoD patchas yra 3.2, kuris ishejo…emmm…senai, karoche Cha cha Pas mane yra SoD 3.2, yra random map generatorius (AB nera ir nereikia) ir nera jokiu ranku. Screenshoto reikia? ŠypsenaO jei kai kas nemoka isijungti rmg generatoriaus be visokiu lievu patch’u (kaip WoG), tai belieka tik pasakyti - RTFM! Esu rashes kaip tai padaryti netgi kelius kartus.

Diplomancy geriausias skillas zhaidime tik tiems, kurie nemoka be jo zhaisti ŠypsenaReikalauja 0 skillo. O naudoti priesh kompa yra lame. Nebent nera ish ko rinktis, kaip kad buvo kebabui. P.S. Diplomancy nenaudojimas yra viena ish default taisykliu online ir prilyginamas cheat’ui.