H2O

H2O

ar kada taupete vandeni?juk tiek daug zmoniu neturi ko gerti…

Šypsena

vo bleApakęs

ar as cia blogai perskaiciau,ar ten buvo parasyta "taupete vandeni"… nieko nesupratau… netaupiau siaip niekada… Cha cha

hm…man atrodo netaupau Nekaltas kodel tureciau apie kitus galvoti. tai man gal ir valgyt nereikia, nes daug kas neturi? jiems juk nuo to geriau nepasidarys…

katuCia Cha cha pritariu Juokiasi nepasakyciau kad taupau Liežuvis

Ne Ne

netaupau…Cha chaDrovus

Nx jį taupyt, jei tie,kuriems vandens trūksta gyvena toli nuo Lietuvos ir mūsų nepanaudoto vandens jie negausNe kažkokia tema nei šiokia nei tokia…jei ir taupyciau vandenį tai tik pinigų sumetimais(kad reiktų mažiau moket) o ne dėl kitųNe

Kaip tik vakar skaiciau knyga G.Sinoue "Mano sunui tukstantmecio ausroje" ten daug prirasyta apie ta vandens trukuma ir nevienoda jo pasiskirstyma zemeje Mirkt (Butinai paskaitykit, jeigu domites siu laiku problemomis Laimingas )
Bet vis vien man nelabai suprantamas vandens taupymas, todel, kad Afrikoje jo neturi ir pan. Nekaltas Jeigu mes dabar visi taupome, tai jo atsiras ir tose salyse, kur jo nera?
O siaip stengiuosi as ta vandeni taupyti Cha cha Nes mama po to Kanda Juokiasi

niekada… o uzhtat mano mociute kaip jy taupo!!!

As tai nelabai taupau, nebent tetis ka nors pasako Juokiasi

NeŠypsena

Atsiprašau… o kaip jį taupyti tavo manymu rejkia? Apakęs rečiau praustis,nesivalyti dantų… negerti? Apakęs Cha cha Žvaigždė rejškiasi kad netaupau Cha cha Žvaigždė

va va pats laikas susimastyti ! bet kaip manot kur nubega tas vanduo kuri sunaudojam? Cha cha Pavargęs

[quote]oj ne is tokiu zmoniu mes Cha chaNeNustebęsNekaltas

Tai,kad musu sunaudotas vanduo uztersia upes ir kitus vandens telkinius tai, manau, ne musus beda, o valstybes, kuri nesugeba skirti pakankamai lesu normaliems vandens valymo irenginiamsApakęsPavargęs
O taupau as vandeni tik del to, kad maziau moketi reiktuCha cha o tai, kad mes taupysim pas kitus vandens nepadauges Taip tai aisku mano asmenine nuomone, bet manau mes kitu saliu problemu neispresim Mirkt:-Cha chaJuokiasi

Va siuo Metu Pas Mane Nera Ne Laso Vandens…Atjunge…Nes Buwo potvynis Ir Vandeniu Naudotis Nesaugu…

As irgi taip manauMirktLaimingas