Gyvenimo istorija

Gyvenimo istorija Laimingas

Rudoji gėlelė Seniai seniai, kai dar nebuvo interneto, kokakolos ir net DVD grotuvų, giliame Lietuvos užkampyje gyveno kunigaikštis Zebediejus. Kur jo ta chatulka bazavosi, točnai jums dabar nepasakysiu, bo tada dar nebuvo gatvių, adresų irgi, tai Omnitelio sąskaitas visi gaudavo pašto karveliais. Pats kunigaikštis buvo čiotkas čiūvas: abiem rankom valdė kardą, mokėjo spausdinti akluoju būdu ir triskart per savaitę eidavo į treniruoklių salę. Negana to, jis dar buvo kaimo kolūkio pirmininkas ir daugkartinis ilgojo perdimo varžybų nugalėtojas. Tai va. Tas egzempliorius žmonos neturėjo, to ta jau seniai buvo užsilenkusi nuo narkotikų perdozavimo, dar prieš gimstant jų dukroms. O jų buvo trejetas, trynukės, 35, 26 ir 17 metų. Vyriausioji Zeba buvo tikras tėvelio pasididžiavimas: mokėjo verpti, austi ir tris būdus užsmaugti priešininką kontaktinėje kovoje. Vidurinioji Beda buvo tikras degtukų fabriko brokas: aukšta ir kūda kaip E. Žukauskas. Tik anas buvo gražesnis, o Bedos charė atrodė lyg tris kartus pervažiuota plentvoliu ir taisyta girto chirurgo. Na, aišku, jauniausioji Ieja tai jau buvo čiki merga: dailus snukelis, 90-60-90 figūra ir kiti navorotai. Audimas, verpimas ir siuvimas irgi įeina į standartinę komplektaciją. Ir dar Ieja turėjo Audi bulką ir šustrą mobilkę: devintą noškę iš TELE 2 su dviejų metų sutartimi. Tai va. Susiruošė kartą kunigaikštis Zebediejus į rusyną palėkti. Tipo, apsižvalgyti, kaip ten žmonės gyvena, o iš tikro tai užsipirkt pigesnės vodkos ir užsipilt benzo kolonkėj. Dukros biški pažliumbė, kad tas greičiau dingtų iš namų, nes taip reikėjo, bo taip daro visose pasakose ir basniose. Prieš tepdamas kunigaikštis pasikvietė savo dukras ant kilimo ir sako: “Tai, va, žiurkės, aš tepu slides trumpam, jūs, karovos, man chatos nenusiaubkit ir jokių ja…akų čia nesiveskit, o tai grįžęs pendelių išrašysiu ir atkalsiu kaip obuolius. Ar aišku, tupycos?” Taip meiliai atsisveikinęs su dukrelėmis, jis pasiėmė kardą, skydą ir jau buvo betraukiąs durų link, bet kažką atsiminė. “Tiesa, mymros, gal ką iš rusyno jum parvežti, paderinčiau kokį magą ar kokį kitą ***ą?” Vyriausioji Zeba tuoj atsiliepė: “Taip, tėveli, aš norėčiau auksinio verpimo ratelio”. Tėvas tik nusižvengė, bet žinojo, kad su bepročiais ginčytis pavojinga, tai ir sutiko. Vidurinioji Beda tarė: “Aš, tėveli, norėčiau…” Ir ją nutildė stiprus jauniausiosios dukrelės Iejos spyris į galvą. “Aš, tėveli, norėčiau, kad man parvežtum rudąją gėlelę”, tarė ji. Zebediejui net stalčius atsidarė: “Kas tas yra, blemba, ta rudoji gėlelė? Vapšče, pirmą kartą girdžiu…” “O čia, tėvai, tai jau tavo problemos”, atsakė Ieja ir išvarė į Bernelių užeigą alaus. Kieme cyptelėjo signalizacija, prasisuko karietos ratai ir Zebediejus dingo iš namų. Nusigavęs iki muitinės, sumetė, kad jam ne pointas stovėti su visom furom porą savaičių, tad išvystė nerealų greitį ir pro muitinę pramynė ant smūgio. Jau pirmą vakarą rusyne čiuvas taip nusilakė, kad kitą dieną prabudo kokioje tai saloje ar kitoj šiknaskylėj. Aplink gražu, skraido drugeliai ir karvės, kvepia žolytė (marihuana) ir viskas būtų čiki, jei ne Zebediejaus skaudantis čainikas. Biški prasičiuchinęs, kunigaikštis jau norėjo tepti iš čia, bet žiūri- pačiame žalios pievos viduryje auga kažkokia ruda kaip ***as gėlė ar koks tai agurkas. “O, blin, čia bus tai mano jauniausiajai dukrelei”, iškart sumetė senis ir drąsiai nurovė tą gėlę. Tik staiga BUMT perkūnas iš dangaus, sumirgėjo žaibas ir kiti šviesos efektai. “Gaidosai sinoptikai”, pamanė Zebediejus ir jau norėjo minti iš čia. Tik žiūri - ateina iš priekio kažkokia žmogysta su bulvių maišu ant galvos. “Ei, brol, kur aš esu, gal Garliavoj?”, drąsiai paklausė Zebediejus. O tas balvonas tik nusiėmė maišą nuo galvos ir Zebediejus iškart privarė pilnas kelnes ***o. Nes to tipo charė buvo tokia, nu jau tokia baisi, kad seniui pasirodė, kad čia jo Beda, tik su kiaušiais. “o, jėzusmaryte”, nejučiom ištarė senis ir dar tris kartus prišiko kelnes. “Čia išvis tavo galva ar šikna?”, nejučiom paklausė. O tas šmėkla pradėjo aralinti: “A girdi, gaidy, ką tu mano gėlelę skini? Jei nepriklijuosi jos atgal, aš padėsiu tave į vieta, a girdi, būsi sulestas kaip obuolys, seni!” Bet Zebediejus atsičiuchino ir atšovė: “Negaidink manęs, šikna! Man tos gėlelės reikia į chatą, papuošti mano rūtų darželį, taip kad nestumk čia”. Bet tas baisuoklis ant staigio surinko reikiamą numerį ir bistrai atvarė trys bemvai su kampuotais vyrukais. Zebediejus primetė, kad jam bus batai ir sudarė su tuo zdielką, kad paims tą gėlelę, bet už ją atiduos jauniausiąją dukrą Ieją, kai šiai bus 18 metų, kad galėtų išvežti ją į Ispaniją dirbti prostitute. Tada tas baisuoklis paėmė senį už plaukų ir taip spyrė į šikną, kad tas atsidūrė namuose. O ten tai jau tipo džiaugsmas, kad tėvelis grįžo, visos dukrelės vaikšto laimingos kaip livarai, kad gaus dovanų. Nu, kadangi dukros buvo stopūdovos tupycos, tai senis pritrynė, kad Zeba prašė magnetolos “Grundig”, nes vokiečiuose laužyne buvo vieną išlupęs. Vidurinioji Beda nuo Iejos smūgio į galvą vapšče pamiršo, kad kažko prašė, o jauniausioji Ieja gavo tą savo rudąją gėlelę. Nu, aišku, baisus balius namuose, visi laka kaukolinį ir staiga senis primeta, kad taigi šįvakar Iejai sueina 18 metų. Kažkaip nepastebėjo net, bo dukrelė gerti, rūkyti ir gyventi palaidą seksualinį gyvenimą pradėjo nuo 11 metų. “Šventas ***e”, tik ištarė Zebediejus ir staiga vėl griausmas, perkūnas ir žemi per bosavyką. Per patį tūso razgarą atvaro tas baisiasnukis pasiimti Iejos. Kai jis įėjo į salę, visi jau buvo ant tiek užpylę dūdas, kad jau nematė, kas čia trainiojasi. Nu, Zebediejus buvo daug metų atpachalinęs ir atgėręs strojkėse, tai dar nebuvo visai gatovas ir sumastė juos apgauti. Kai atvykėlių šaika pradėjo daryti seniui naprežonkę, kad tas vykdytų zdielkos punktus, jis persirengė dukrelės suknele ir atėjo, galvodamas juos išdurti. Bet tas bajeris neišdegė, bo tas šiknaveidis buvo matęs Ieją per šlapių marškinėlių konkursą ir laidoje “Farai”. Tai dar atkalė senį už jo izdivonus ir įsimetė Ieją į savo karietą su elektros paketu ir kondišinu. Nu, ką, liko senis ant ledo. O dukrelę Ieją tas jaunikis buvo pripumpavęs narkotikų, kad viskas būtų normos ribose ir ta tik jo chatoje atsiminė, kas darosi. Tada išvadino jį moliu, gaidžiu ir kaušu, o tas už tokius epitetus sulaužė jai ranką dviejose vietose. Taip jie ir susipažino artimiau. Kaip bebūtų keista, tas baisuoklis net ir vardą turėjo, ir dar tokį gražų, kad nu! Jis buvo vardu Spermantas Smaukytis. Ieja pasidomėjo, kad sudirbo jo charę, tas atsakė, kad tai per drakas ir razborkes su raganomis. Ir dar, negana to, jos dar ir užbūrė Spermantą, kad jo snukelis bus toks iki tol, kol šis praras nekaltybę, kitaip tariant, kol padarys kokią mergą. O kas su tokiu vapšče norės prasidėti? Nors šaibų jis turėjo normaliai, nes jo tėvukas buvo grochlinęs banką, niekas jam nepasirašė. Ieja operatyviai įvertino padėties rimtumą ir mikliai sugulė su juo. Tada davė zvaną savo plastikos chirurgui Vitkui, (nes Spermantas buvo triochla ir kitą rytą jo snukis buvo toks pats) ir tas ant smūgio atvarė į chatą. Per pora dienelių suremontavo Spermanto charę, pripūtė Iejai į papus silikono ir tuo pačiu porai apsauginių pakeitė lytį. O tada, aišku, vestuvės! Juk po operacijos Spermantas tapo gražus kaip Pugačiova ir Kirkorovas kartu sudėjus, dar ir litų jam liko ant kortelės. Grojo “Aliukai”, buvo 18 metrų limuzinas ir kiti vestuvių pribambasai. Ir aš ten buvau, alų vyną vodką gėriau, kai viską išvėmiau, nieko burnoj neturėjau. Angelas

buvo jau

Hmm…Kažkodėl nemačiau Nekaltas Drovus

kazkur skaityta Nekaltas, bet lygtai ne linksmybeze Cha cha

Tikrai kad buvo Mirkt

Nu daug skaitymo,viska perskaiciau Šypsenatokios siuolaikines pasakos neblogos ŠypsenaPanasiu stilium apie Raudonkepuraite gera pasaka buvo. Šypsena

Smagi pasakele Juokiasi

girdejau

tingiu skaityt… Liežuvis

Girdėta Nekaltas

Pavargęspamacius apimti nesinori skaityt… Cha cha Pavargęs Tūsas

neblogas Gerai

[bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/310559.48 1-=(1680930697](http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/310559.481-=(1680930697)