Gyvenimas ekspromtu ar nuosekli strategija

Gyvenimas ekspromtu ar nuosekli strategija Žvaigždė Laimingas

Sveiki,
Iškilo klausimas: kaip dauguma jūsų gyvena - ekspromtu? ar kažką planuojat? galvojat?
Aš asmeniškai gyvenu šia diena, nežiūriu per daug į ateitį(nors kartais tenka), kartais tenka gailėtis, kad nenumačiau vienos ar kitos situacijos - tiesiog gyvenu ir tiek.

O kaip jūs?

Nuoširdžiai Jūsų,
Kubikas Apkabinimas

expromtu…

siaip tai niekada neplanuoju

eksprontu, visada kai kazka planuoju niekas nesigauna… Cha cha bet vistiek, juk nezinai kas taves laukia rytoj… Drovus

Gywenimas - taj eksprimtas…
Dazniausiai nieko neplanuoju, na bet kartajs tenka…

As visuomet gyvenu ekspromtu, nes gyvenimas - tai tik momentas, o ne testinumas. Man rodos, mano dienorastyje yra irasas apie gyvenima ekspromtu

Aisq,kad tik pries srove,nors kartais leidziu teketi viskam pasroviui,nes taip tada yra geriausiaŠypsena

gyvenimas vyksta ekspromtu, kadangi bet kada gali ivykti kas nors nenumatyto ir ta nuosekli stragetija sugriuti Mirkt

Dazniausiai tai mazdaug kazka sumastau ka veiksiu, kad diena nenueitu veltui Cha cha Nekaltas

O dažnai nueina veltui? Jau sumasčius viską.

shiaip dazhniausiai planuoju,bet dazhnai kaj susiplanuoju niekas nesigauna. tajgi geriau viskas expromtu.

nei tas nei tas. auxo viduriukas. kazkaip nesinervuoju del to, kas dar neivyko. nemegstu planavimu, nes vistiek nesilaikau, nu nebent jei uzimta diena buna

NU siaip taj kiekvienas zmogus (ypac) jaunas turi savo gyvenimo ideala (pvz gyvenimas uzsieniyje, ar pan.) ir nesamoningai jo siekia. Taigi tas "pasroviui" toks salyginis gaunas…

(kiek sudetingu zodziu parasiau… baisu…)

ghmmm… siaip gywenu kazkiek planuodama… bet ne ant tiek, kad neliktu vietos expromtuj… Šypsena

gyvenimas expromtu? - taip tai pats maloniausias gyvenimo budas…
bet ka daryti jei tau tai yra per didele prabanga?
per atostogas, savaitgalius- taip … kitu metu - ne…( leidau sau kuri laika pagyventi expromtu,o dabar jau turiu nelabiai maloniu pasekmiu…)
kai gyveni expromtu - kuri gyvenima, kai suplanuotai - tik vykdai gyvenimo sutarties salygas…
deja, ne visiems lemta ji kurti…Liūdnas

todel toks harbaha al slama ir esi

expromtu Cha chaCha cha
o siaip buna situaciju kad kartais reikia pagalvot apie sekancia diena

Geras klausimas. Expromtas tai gerai tada, kada neturi ka prarasti arba turi labai daug ka prarasti. O strateguodamas tu tampi savo parasyto romano herojumi, kurio lemtis tragiska.Nekaltas

na man sunku isivaijzduoti,kaijp galima gyventi negalvojant apie ateijtiNekaltas