Gud Old TDU

Gud Old TDU

Vis dar trinuosi po Hawajus Cha cha Neatsibosta Drovus

hehe katik pats wel isirasiau, visai linksma pasivazinet, ei ir cia girdejau kad kazkoki video tweak/moda naudojat, plz linka numeskit Šypsena

Jaučiu ir aš jį trečią kartą rašysiuos Cha cha Įsirašau, nusibosta, ištrinu, bet noris kažkokių lenktynių, o nieko geresnio nėra. O kas dėl modo tai ir man įdomu, norėtusi grafiką pagerint kaip nors. Aišku naivu tikėtis kokių modų, kad daugiau mašinų būtų? Cha cha

screenas tai nesveikai graziai atrodo, jei tokia grafika ingame (ajsku be to bluro) Šypsena QVARABA sakai moda STAIGIAI!!! Kanda Žliumbia Užsispyręs Juokiasi

vaaaa pora graziu kadru (tik kazkodel AA nusiime Pavargęs) img135.imageshack.us/my.php?image=20071231135401si3.jpgimg104.imageshack.us/my.php?image=20070623165440ee7.jpg

neturiu jokiu modu. Foną “išploviau” su fotošopu ir viskas, daugiau nieko nedaryta. Cha chaGrafika full, bet ingame atrodo zymiai geriau negu skynšotuose. Girtas

reikes ir man prisimint Gerai

hmm keista, pas mane netaip rysku ir kazkaip seseliai netokie tamsus, gal reiks su kontrastu kanors paximichint Šypsena

taigi zmogus parase, kad su psp pagrazino

Lordaz > juk kai įsijungi žaidime foto režimą ten reguliuot daug ką galima Mirkt

o damn net neziurejau i jokius foto rezimus Cha cha Gix > dashlo ir paciam siaip, bet maciau ir filmuku kur tep ryskiau ir tamsiau viskas Cha cha ir beto tapaty itariu galima pasiekt per kontrasta ir brightness ŠypsenaEdit: Joa, sviesuma pasimazinus gvosi toks pat efektas Šypsena

is kur galeciau gauti sita zaidima? ???

Linkomanija (ajsku ir kiti torrent trackeriai), DC++ nu vienu zodziu is ten iskur visus zaidimus gali gaut Cha cha

jei kas ONLINE losia PM ME Šypsena