GTA3 ar MAFIA

GTA3 ar MAFIA

Sveiki!Ar mano kompas patemtu GTA3 ar MAFIA jei jo duomenys yra tokie:celeronas 2000 ; 256ram ; ir vaizdo korta integruota 8mg.

Viskas tinka iskirus Vaizdo korta.Tokiamano buvio pries 5mLiežuvisCha cha.
Vienuzodziu.NE

uzjauciu…

Mafia gal ir eitu bet ne gta 3

Gal greiciau atvirksciai…Nekaltas

Bet jei rimtai, tai nei pirmas, nei antras neitu…Ne

nu jop rimtaij atvirkscei man pavz biski ciut veze abu gta 3 ir gta vc o mano draugeliuj nveze situ abieju o va mafia veze… Nekaltas

Mafia tau eitu

A Tu durnas?? Ant 8MB vaido kortos tikrai neis…Mirkt

esme ne MB skaichiuj o tame, kad integruota…
Nors pas ji yra koks 845G chipsetas, o tai reishkia kad turi Intel extreme graphics, O tai reishkia, kad mb skaichius zhaidimo metu automatishkai padideja iki 64 mb (pats turiu ant vieno savo kompo tokia). Todel abu zhaidai eis, tik stabys todel reiks zhaist bene ant mazhiausiu setingu (nors ne ant pachiu mazhiausiu Nekaltas).
Jei kas abejojat manim, KillerBee gali patvirtint, nors jis ir neturi pentiumo Cha cha

Jezus - susiinstaliuok ir ziurek ar patemps ar ne

Tai gal jis tik ruosiasi pirkt ar siust, todel ir klausia ar eis…Nekaltas

shiap jei labai numushtum grafikona eitu ir tas ir tas gal kiek stabdytu siulau nepagailek 150 lt ir nusipir 4 geforsa mx 64 mb ir su tokiu kompu dar ilgai bedos nematysi eis apsiliuchiai viskas na gal kiek ramu mazoka bet jie dishovi

nuokada MX jau patempia zhaidus Nekaltas Geriau nemetyt pinigu i bala ant MX o pasiimt koki radeon 9600PRO (dabar tik ~480lt bekainuoja) ir bent 2 metus bedos nematysi,o su MX tai jau rudeni naujo reiks Cha cha