> resetas

> resetas

Sveikas,

kadangi tema uzrakinta, tai rasau pernauja.

Nesilanakau cia daznai, bet kartais surandu idomiu temu.

Labai dziaugiuosi, kad suradai savo pavogta masinuka (beje, tik dabar ir suzinojau, kad jis buvo pavogtas). Nes pats zinau ka reiskia ne tik vagyste, bet ir pats bandymas pavogti tavo auto… brrr…

Linkiu sekmes ateity!

AF1
jau nebe Mazda 323F '90 GT (pilka)
bet poryt Mazda 323F '92 GT (balta)

Sorry, bet isiliepsnojus bereikalingoms diskusijoms tema rakinama

AF1 - manau resetas tavo tema pamatys, jei ne asmeniskai perduosiu tavo linkejimus Šypsena

hashe

kto gamlieta zaviot?! Drovus tik dabar tema pastebėjau, sorry.

AF1 - ačiū, laikomės gerai. balta efkė yra što-to Juokiasi sveikinu Labas

p.s. kitus postus, kur ne į temą, pratrainiojau. imkit ir mane ant pricelo, pasigalynėsim Niam niam

tai kad kazkaip manau y tema buvo tie postai… miegat ponuli, miegat, a poto kabinejates.
cia dabar baisiai ydomiai gaunasi: atejo hashe - ras ir uzrakino, atejo ®esetas - ir atrakino (nes kaip sakant jam tema sukurta), a kas buvo prirasyta istryne… beje, ka cia su tavim galinetis, kai rakinimo, trinimo ir panasias teisias turi - nepatiks istrinsi, arba bana ikalsi. tai koks cia galinejimasis?

nu, kad temą pražiopsojau, garnier, atsiprašau tavęs asmeniškai. žinai, - nauji namai, nauji daiktai, galbūt naujos mašinos. galva pramušta pinigais, o už juos, kaip tada naktį meteliuose su tavo antrąja puse sutarėm, svarbiau nebūna. dėl to (dėl pinigų, o ne antrosios tavo pusės) kartais galiu kažko ir nepastebėt… ar atleidi?

aik tik, Flirtas net israudauJuokiasi pac suprantu, kad ner kada tau cia trint ir skaityt, ne vienas gi ta darba dirbi. siaip tik, nuotaika tokia yra: mazumele pasilazdavot’ Mirkt
a daba y tema. kaip modelis? jau gal vazineji?

nu tai pys Labas

aga. a sita, kaip modelis? jau pakurei? ar vis dar pestute begioji, ar su vieliku?

aj, viskas viename dabar. ir pėšėxodas, ir dviratis, ir dar du keturračiai Nekaltas neapsisprendžiu, kaip ta beždžionė, ar aš gražus, ar protingas Cha cha

nesipykit, sorry del temos uzvedimo, bet… tiesiog norejau parasyti, ba man karta bande vogti mano buvusia Audzine, tai net pabandymas yra labai nemalonus pojutis :confused:

anyway, resetas, savo balta jau turu, vazhynejuos Mirkt gal kada mieste susimatysma, tai pamirgalinsiu Mirkt

nu tai, af1, iki malonaus Šypsena

akei Mirkt

rgds,AF1
PS http://www.banga.lt/admlt/2user.show/48102-=(1804706317