GSM istorijos.. arba "O man buvo taip.."

GSM istorijos… arba "O man buvo taip…"

Pasipasakokim vieni kitiems kokias idomias istorijas, atsitikimus, nutikimus, katastrofas ir t.t. kas butu susije su mobiliuoju telefonu… pvz.: idomi telefono isigijimo, pavogimo, pametimo istorija Mirkt o gal net ir sutiktos antrosios puses mob. telefono pagalba istorija… na supratot apie ka ash Drovus

Panaši tema IT klube “Pasipergyvenkime” Cha chaMano gsm istorija tokia siemens s16 > sony xxxx > alcatel ot 311 > 3310 > 3410 > SE t100 > m55 > 6610 > 3650 Juokingiausia dabar atrodo, kad pirmasis siemens net 5val atkaikydavo Juokiasi Juokiasi

nu mane viena karta draugai pries pora metu per toosa su 8210 i baseina imete Nekaltas Nekaltas Nekaltas Nekaltas bet isdziovinau ir nieko Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha the end Liežuvis Liežuvis Liežuvis Liežuvis

Na,man pirmadieni vakare atsitiko tokia istorija.Atsitiktinai pasiziurejau i savo mobiliaka,pastebejau uzrasa IESKO TINKLO.Po to atsirado uzrasas NELEIDZIAMA.Ir taip sie uzrasai kaitaliojosi visa vakara (beje,esu Omnitele 9m ir saskaitas apmoku laiku).Paskambinus man is kito tel-buvau nepasiekiama.Kai idejom vyro Omnitel kortele atsirado mazdaug toks irasas-LEKTUVAS 2 PRISIJUNGTI ar PRIRISTI. Taip ApakęsSkambinti irgi buvo neimanoma.Isjungiau ir nusprendziau,kad ryt nueisiu i Omni aiskintis.Is ryto dar karta pameginau ijungti ir kagi-puikiausiai dirba vel.Tai kas gi cia buvo?

Aij, dar vienas bajeris. Neseniai po filosofijos sėkmingo egzo ėjom atšvęsti šiek tiek, na alaus, kaip priklauso. Na tai jau po kokio ketvirto roundo grupiokas sugalvojo mobilkę ant bokalo pastatyt, o mobilke tai 8310 nėra labai didelė. Tai jis ją taip padėjo ir tik pliumt in bokalas Baisu Bet ale kaip šviesti pradėjo, eina sau, taip ryškiai Juokiasi Juokiasi O tas nežino, ką daryt, tai bando išgert alų, tai neišeina, tai supylė į kitą bokalą. Na, po to išvalė, lyg ir nieko Juokiasi Kitą dieną sako, kad biški kvapeliu atsiduoda, bet, svarbiausia, veikia Juokiasi JuokiasiPagėrė šiek tiek 8310 Juokiasi Juokiasi Juokiasi

NSO… Jie stebi tave

yra jau didele ir plati vtema apie pavogtus telefonus…

man sian buvo toks nutikimas. Susitarem susitik su zmogumi kuris man norejo parduot telefona ( cool_v ) apziurejau telefona,sakau gerai pirksiu,jis iseme kortele savo,dave man telefona,as jam sakau turi pakroveja? Jis sako : taip turiu. Jis man telefona padave as pinigus ir isejau, nuejus kokius 20m prisiminiau kad pakrovejo nepaimiau Šypsena taip ir liko pakrovejas utenoj Šypsena Ble.t vis per ta skubejima Cha cha

gazys tai jau turi 6600? galima pasveikinti?

jo jau sveikinkit Cha cha ir mane kad nebeturiu Cha chaman tai buvo taip - praitu metu vasara, turejau as dar nokia 3650, zodziu kaip visada sedejau bitei+ ir zodziu pasauke motina gamta… nuejau i wc, darau jau reikala, o kad negaist laiko veltui, tai dar su kita ranka ir bitei nardau. telefonas tik pliumpt i toleta Cha cha zodziu mobas nukrito ant dugno tuliko, paskendo gal puse jo (jei nebutu kaku buve tai gal butu reikeje tik pamojuot jam). nu as nieko nelaukes stveriau ji Cha cha zodziu paxas buvo nerealus… taisymas kainavo 20lt (aciu dievui kad nors sudu kvapa isvale), bet uz tai kaip kurie mygtukai pradejo blogai… tai pardaviau as ji, gali but kad dar kazkuris banginis turi ji Cha chazodziu bite+ kenkia piniginei!

aj man tai siaip nesamone buvo. nusprendziau papoliruot savo l. megstamo sl45i ekrana. ji labai saugojau, taciau padariau dar blogiau nei buvo Šypsenadabar vidury duobute Šypsena ir siaip man su telefais nesiseka Šypsena

taip gali jau sveikinti Šypsena Gėlė

to “kažkurio” nikas ne Gazys kartais? Drovus

Juokiasi nu gal ne Šypsena jis man atrodo kalbejo apie 3650 P.S einu apuostit telefona Cha cha

Cha cha man buvo su draugeliu baika grizom is miesto namo pas ji namo, taip vidun iejom kambario duris atidarem suo me45 graužia(turbut est norejo) pataisyt nebeisejo, pagrindine plokste perkando, ar tai pazeide… Liudna… Dar draugelis kitas siandie 3100 pamete Liūdnas

xe nx as 3310 liuobeu y mikrobangine ir viskas normoj ekranas pasidare spalvotas korta isilyde bet telefono lempikes dar zibedavo kay yjungi…

bl tu šaunuolis Juokiasi Juokiasi

Cha cha

turejau ir dabar tebeturiu me45 sugeres smugius, mikroschemos atsokinejo nuo pagr. plokstes viska perlitavo vel veikia puikiausiai, neuzmusamas telefonas tiesiog! Gerai