GS300


GS300

vis dar svajoji ? Cha cha

Ka pasirinkti - Sharm el-sheikh’a ar Antalya?

Gal kas toki esat tureja, vazineja, ar bent sedeja? Kaip dezes awtomatai ju? Garso izoliacija, kaip kaune i duobes kristu, minksti/ stabilus smagus jie? Su MB banga galima lygint ar Liuxai viskuom dar toli? Kaip su rudim sitas modelis? Pikčius skambinausi, sake 5m litvoj, dirzas, dezej barsciai tipo keisti, gale kalades dar kazkas… Prieki mire sake stabdziu diskai, kalades, gale amortikai, prie galinio stiklo rudys, ant duru. Nu zadu del jo kost pilna baka srutu i Volge ir gazuot jo apziureti, pavaziuoti. Nera blemba TA uzknisa…

Antalijoje vėsiau. hug, kam tau toks tripakas? Nekaltas ar jo kaina 2000lt? komforto iš šito bus nedaugiau nei iš omegos

Pzdc kaineles LT - Novaturas is Vilniaus 2600 Lt. lenku Itaka is varsuvos i ta pati viesbuti tom paciom salygom 1400 zlotu Apakęs

VV speju egiptas pigesnis kokius 5 kart uz turkus… Cha chaman Sharme labai patiko… aisku kelione iki piramidziu tolima, bet dabar is kurortu neishleidzia… Šypsena

su pilnu baku bent jau 800km turi nulekt, ne beda Šypsena pofig tie diskai ir amortikai, jei tik patinka ir tinka. o omega nera jau tokia nekomfortiska Liežuvis

Buvau Sarme ir Marsa Alame… Bet galvojam po nauju antalija pabandyt…

tu pažiūrėk temperatūros kokios bus Šypsena 22 laipsniai jaučiu

gerai kai susitaupo zmonai an bilieto, uztenka i bagaza duslintuva paimt Gerai

Kokios turi but nuobodzios atostogos Veee as jau be ekstreemo nebegaliu atostogaut, pumpuot pigu ‘ol inkliuziv’ alkogoli ir degint bamba… Ne NeSekanTcias rimtas atsotogas reiks varyt kur i pietu amerikes kalnus Gerai

Sharme buvo sausio pradzioj, buvo 25-27 diena, naktim 18-20

nu aš dabar žiūriu lapkričiui, tai šarlam 27, turkija 22

Robis o siaip vasara savaitgali pashert. Nu manau iki 10 000lt eitu kazka i padorumo puse pastatyt tiek akiai tiek tech bukle. Man Omega tai pzdc laivas Šypsena))

kur pl keliones ziurit? Girtas

www.itaka.pl Gerai Gerai Gerai

cardesignnews.com/site/home/new_cars/display/store4/item289 194/kur ogiz, tegu padiskutuoja apie 2er bnv dizaina su situo zmogum Šypsena

hug, taigi yra neblogas LS’as Šiauliuose už 10k.lt

Tai, kad ne 10k. auto.plius.lt/skelbimai/lexus-ls-400-4-0-l-sedanas-1997-benzina s-3211567.html P.S. Nuo kuom tas Ls geriau uz Gs? Šypsena