gruody ispuola mazai svenciu

Baisu gruody ispuola mazai svenciuŽliumbia

Blyn sudarinejau grafika siandien ir pamaciau, kad svenciu iseina mazai. So 25 sestadienis, 26 sekmadienis, o sausio pirma sestadienis. Siaubas kazkoks. Reiks bilioteni imtis, nieko nera

a pabludai? tau mazai? ir taip per pinigine kaip kirs, tai ant sausio biedna paliksiu… Žliumbia

tuoj spyna ant temos ispuls Taip

ispuls tai ispuls. aisma kitur Mirkt

o man atostogos durnai ispuola Nežinaukita 5dn po nauju reiks i mokykla Žliumbia

jo forumas apie viska, o dar spyna ispuls Cha cha zmogus nori cia pasiguost kad pailset neis gerai, apie koiias spynas kalba cia eina, geriau apie stanikus kalbet

esme tame, kad geriau butu kaledos ketvirtadieni ir penktadieni. Tai keturiios laisvos is eiles

guoskis dienorastyje… Nekaltas

Eik jau eik! O kiek savaitgaliu?!!! Ar tau ne svente? Man kozna diena yra svente, jau neskaiant savaitgaliu! Tūsas Alus Taurė Kietas

Tai as zmones informuoju apie siaubinga dalyka, dienorasty nieks nezinos, o paskui bus velu

tai maz gi penktadieni nereiks dirbti, visgi Kucios 24d bus, gi visokias silkes su aguonu marmalu reiks daryt per diena zmonems… Cha cha Va viena laisva diena kaip ir ispuls…

Nupunsta TAUTA per tas daugiadienes sventes, prageria savo paskutines smegenu lasteles…

tai kam cia dabar visus gazdini ir nuotaika visiem gadini? Nekaltas…vienas sau bijotum ir tiesk…a dabar… Pavargęs

As bendradarbiams neseniai pasakiau, tai visi nosis nukabino ir puole prie kalendoriaus. Aisku zmogui kuris nedirba, atostogauja, arba kuris per sventes nezada kur vykti tai ne motais. O man tai buvo pakankamai svarbu, dabar tau se spyga taukuota. Ka per pusantros dienos nuveiksi.?

man tik dvi valados maziau reikes dirbt, ta prasme 14:45 busiu laisvas nors tiek gerai

Taigi cia ziauru, gerai butu i teviske parvaziuoti, o iki jos su autiku 5 val kelio Pavargęs Is darbo pabegt neiseis, teks 25d. ryte vaziuot, o 26 atgal. Tai kada reikia pailset ir pasvest? Kanda Baisu Žliumbia

Butent nors vienas zmogus mane suprato,o tai kiti biski dar nesupranta esmes.

Pritariu TaipNors man iki teviskes tik 2 val kelio, bet turbut per sventes neteks parvaziuot ŽliumbiaReiks Kaledas ir Naujus vienai svest ŽliumbiaNors gal tai ir privalumas… NekaltasJuk dar niekada viena nesvenciau… Šypsena

Tokiu atveju teks svesti su draugais Labas