greitis;]

greitis;]

vienu tarpu buvo 151;]

ech, primena winter games, kur turejau ant savo legendinio 50Mhz, 16RAM, 1MB VGA, 200MB HDD, senas vilkas Girtas Cha cha

ir as turejau;] ten ir eidavo sokti i toli;]

dar turejau kazkoki kompa tai norejau isirasyt nfs1 bet netilpo nes jis svere 103mb ar kiek, o pas mane tik 100 tebuvo hardas;]

as tai is lenktyniu zaisdavau LOTUS, toks geras dosinis zaidimukas buvo ir muzikike per PC speakeri tokia nebloga “kaldavo” Cha cha

;]] aha lotus atsimenu, ypac zavedavo reklaminis tas filmukas pacioj pradzioj, niekaip nesuprasdavau kaip cia jie taip padarydavo, kad per kompiuteri gyva vaizda rodytu;] o zaidima pats irgi galingas budavo, gerai butu toki susiveikt;]

aha, filmukas tai geras buvo tu laiku Šypsena, tik sito zveries niekaip ant siuolaikiniu kompu nepaleistum speju, jis ir ant 95winu neidavo, tik per dosus, budavo nori pakalt graju, tai restartint i dosus reikdavo Cha chaprisiminimai ple… Šypsena

aha;] prisiminimu vakaras. dar galim pakalbet apie chiupa chiups capsus -glow in the dark- ;]]

kas gamintojas sito game’o?

Kodėl gi? DosBox’as yra gi. O šiaip jo, Lotus buvo super. Gerai

jo, ir man primine WInterGames Cha cha (ant P60 ir P133) Cha cha Nors jis, kiek man zinoma, net ant 386 veikdavo Šypsena))

a kas ce per du geimas? Apakęs

Atsimenu ant Zilitono būdavo geimas su Lotusais… Cha cha

visi pradejom nuo tokiu legendu kaip wintergames ar lotus ,mario ir pan Cha cha

atrodo kai smelis Cha cha

Koks geimas ? Šypsena

Įdomiai atrodo. Pirmą kartą matau tokio tipo žaidimą Šypsena

pigus_surkuc: turiu aš kompe dabar lotus Taip Ir buvau pasileidęs kažkada neseniai Mirkt

o koks cia zaidimas