Greitis

Greitis

jei tureciau dar geresni komap ir kur patalpyt vietos suvalgyciau greit visa interneta Šypsenana ir pavariau Šypsena

nu ****iec kad man kas toki intera duotu tai sudo tiek primalciau kad nezinau svarbu kad interas geras vietos tai atsiras

hehe…gali buti uzhsikeshaves . nera ko stebetis. pvz Litnet’as taip pavaro

beje velnias, nejau taip sunku iskarpuyti nuotrauka ? kam apkraudineti banga ?

Na ka as padarysiu jei visa nuotrauka dariau su paintu. Šypsena kiek jau cia banga nukentejo? Šypsena

Normalus greitis su DAP…mano darbe taip plesia ŠypsenaAisku, priklauso nuo serverio…

Tai ka jeigu pas mane max greitis yra 256 kbps,tai dap isspaus daug greitesni? Koks cia yra realus greitis tavo interneto? Nes gal sedi kur nors prie interneto ivado i Lietuva ir turi tuos beveik 2 mbps

siaip mano absoliuciai visos nuotraukod darytos su paintu… issaugau kaip 16spalvu, veliau issaugau dar ir kaip gif’a… ar tai jpg’a ? nibipamenu Šypsenao beje norint kad padarytu nuotrauka tik aktyvaus lango : spausdamas print screen spaudi kartu su ALT , ir stai tau… paint’e sumazyni dydi… ir kai darai paste : jis paklausia ar dydi padidinti, vualia net karpyt nebereikia

na ka tu cia nusisneki poizzon! bl nuotraukos neatpazysti pas mane 15 monikas ir gal tau kada kita kokia atsiust i pasta jei netiki ka?