greitis 1000km/h

nemynk,eik tevam padek namu ruosos Cha cha

suksiu as kasiaka dideli ar maza,vistiek vienodai veza Juokiasi Blogai [juk zoline] Juokiasi Juokiasi

tevai pajury kazkur jau kelinta diena Cha cha

manes tai nepriverstu niekas tos veliaveles uzsideti Kvankt? Juokiasi …wa nebent jai lietuviai kovotu del medaliu, tada ir su didele veliava pravaziuociau Cha cha

as per sventes uzsidedu. o siaip dabar del kitu priezasciu uzsidejau.ir vazinesiu ilgai. nes neturiu LT lipduko, todel su veliava vazinesiu Juokiasi

mane ir niekas nepriverstu uzsideti veliavos. geriau jau maza trispalve lipduka kur nors uzsiklijuociau

pazystamas sake mate kregzde su rusijos veliava. gail neuzmaciau dar. rasciau stovincia kur nors, tai padegciau veliava Girtas

uztat kazkas labai gera bizni prasuko su tom veliavelem Apkabinimas

anksciau tos veliaveles buvo pigios, bet dabar kai pasidare mados dalykas, tai *skylė* kad kaina uzlauze. simioroj turiu gal dvi veliavas. viena uz 11.99lt kita uz kelis litus, kai nebuvo sito bumo

svarbiau,kad pas simiora yra sedynese kisenes Apkabinimas ir kodel pas mane nebuvo Nežinau

Gruzijos veliavos isvis dvigubai nei Lietuvos kainuoja. Bet kai uztat vairuotojai draugiski, vienas kitam pamirksi, pora zodziu persimeta prie sankryzos Šypsena

uzsidesiu gruzijos,irako,afganistano,dzibucio,maliavio,irano veliavas ir su visais blevyzgosiu prie sankryzu Juokiasi

Gruzijos atributika, viena is istatymu nedraudziamu protesto formu pries kacapus

o as su irano,irako,dzibucio,sudano,maliavio veliavom pries usa protestuosiu Juokiasi

tave iskoneveiks bolidas Taip

as tai planuoju lenku veliaveliu isigyt . kadangi siam momentui neturiu automobilio,tai jas uzsikisiu uz ausu (po viena ,uz kiekvienos) . Gerai

kai gausi per ausi, labai graziai plazdes veliavos Gerai

o jis man ne aftorytietas Špyga Ne Cha cha

bet jis su aubi Taip

aha,kas su audi,tas avtomatiskai dievu patampa !