greit sprendziat !

4,2l geras, didelis ir komfortiskas. tik sako kad mieste 17-18 geria netaupant.

Kažkaip tai nematau nei vienos padėkos Qrmiui Piktas

naktibledas, kaip matau iš tavo nusipezėjimo, tai su naujausiu neteko dar susidurti

trulikas, iš tavo nusipezėjimų dar ne to pamatyti galima Cha cha

a tai sitie tokie problematiski…?

nematyčiau remontų tokių mašinų, nekalbėčiau. detalių kainas irgi matau, jeigu reikėtų žmonėms mokėti mažmenines kainas, tai nusirautų netik plaukus, bet ir odą nuo galvos

Ne labiau, nei kiti BMW, prieš tai buvę BMW ir būsimi Cha cha Truputis elektronikos ir vairo kolonėlės, pagrindinės žinomesnės ligos. Visa kita daugmaž okay.

man ir 95 butu ok, teko pakeliaut trumpai Gerai

nu tai remontoji juk ne antra golfa bet klausymas ar anie problematiski ar tik reikia pasipurtit kai buna servisai ar rimtesni gedimai…

Aciu Qrmi

asskicker, visų pirma reikia surast neuždrožtą, kas yra praktiškai neįmanoma pas mus

baisi masina: keiciau tepalus jau 2x, stabdziu kalades, viena dirzeli, viena itempeja. byra - negaliu Piktaso jei tikrai kaina 4.3, tai imi, sumoj gaunasi 6.5, parduodi uz 8.0 maziausiai Gerairedag.: gi dar kuro ir oro filtrus keiciau! nu ir pakaba tikrinau - viskas gerai… ir suvedima dare. tai va tas viskas stuka litu kazkur ir kainavo Cha cha gal 1300.

trulykas, nebeturiu as sveikatos su tavim pilstyt is tuscio i kiaura, aaaaaik tu *velniop*. Ufff

trūlikas, sukonkretink, ką tu ten matai. Man labai įdomu Cha cha Nes aš irgi galiu nuo nulio visą istoriją ištraukti. Žinai, kai vargo pisuokliai (juos naktibledas gerai aukščiau apibūdino, kokia jų siekiamybė) prisiperka pirmo leidimo nupistų variantų iki negaliu ir po to verkia, kad lavoną reikia išlaikyti, tai čia jau ir su MB ir su tavo mylimu Lexus tas pats. P.S. legendos sklando, kad ir tau toks nipiftas variantas paskutinius triusikus numovė Cha cha

naktibledas, nori į mišką būt išvežtas? aš apie tave jau mafijai pranešiau, *skylė* tau. melskis

tai va cia jau arciau tiesos… lietuviskas bruozas, kuo sustriau bet kuo pigiau… o paskiau verkia kad bmw byra… Cha cha

Auris, jeigu galima, plačiau apie mano variantą, kuris triusikus numovė, labai įdomu išgirsti Taip

siaip nelabai kas atkreipe demesi, kad cia benzas. retam kam reikia 525 benzo, va dyzelioks uz tokia kaina ir su lengvu dauzimu butu gerai. siaip manau verta imt. turetu parsiduot vienaip ar kitaip…

bl 4.3 e tikrai gera kaina, reiks prasyt q kad atleistu uz mano visus marazmus ir prasyt modelio kokio… Cha cha

asskicker, viskas ten normaliai su jais, mažiau klausyk svaigalų. Žinoma, tai ne Golfas ir ne Škoda. Tam tikras pajamų lygis turi būti. Bet lyginant toje pačioje klasėje (MB E, Lexus GS, Audi A6) - normaliai, nieko išskirtinio.