greit pavasaris


greit pavasaris

autogidas.lt/bmw-330-e46-cabrio-m-pakiet-kabrioletas-2004-0 124390890.html Gerai

Juokiasijau banas? Cha cha

bus tas banas…kantrybes. bliamba…paziurejau i kalendoriu…4nepilni menesiukai ir pavasaris… Apkabinimas

dr, po bano seks atoveiksmis Mirkt

dr002>o uz 12 men vel ziema Cha cha siaip nesuprantu,dar tik keli laipsniai salcio,o jau kazko salti jauciu…ne i gera tie numesti kg bbd Piktas

nepilni 4 tamsus, niurus ir salti menesiukai Ufff

Q>pabandom?..prisijungt nori prie mekeke brigados? Cha cha…zinai ka pasakysiu… Cha cha…ai nieko Cha cha

kipsas, kad dregni tie orai kol kas, pries kelios dienos vejuotos buvo, nemalonus tas saltis

dr, tipo tureciau dabar paklaust, cia grasinimas? Juokiasi Juokiasi

koks grasinimas? Juokiasi as tik paklausiau…zajava piesi? Apakęs Juokiasi

Ka turi galvoj? mekeke brigados? cia prie saves jungtis siulai? kad man nelygis but prie valdzios… ka as… as paprastas Mirkt

vakar buvai ne paprastas,net posaki gudra pacitavai…o sian paprastas…asmenybes susidvejinimas? Valio Juokiasi Geraio i klausima taip ir neistenejai atsakyt Nežinau

vakar buvau nepaprastas? kazka maisot koliega Mirkt arba matot, ka norit matyt, i kuri klausima? del bano? provokuoji? dek jei tau reikia, viska tuo klausimu jau esu issakes Mirkt

nu nafyg Apakęs…klausiu ,koks atoveiksmis nusimato? o siaip realiai vien is smalsumo reikes det bana…paziuret atoveiksmi Cha cha

youtube.com/watch?v=3sNXuA_C45Q

e o jum neuzp!so visiems viens su kitu koliotis? Juokiasi is kur cia tokie konfliktiniai atsirade? Cha cha draugiskai gyvenkit Labas