Green oro filtrai, verta ar ne ?

Green oro filtrai, verta ar ne ?

Bl*t chebra juk aiskiai parasiau kad pats filtras kainuoja 140 lt, o pastatymas papildomai dar kainuoja 30,50 lt ir tt. Priklauso nuo jusu masinos viskas. Aisku jei turi atliekamu vamzdziu tai geriausia paciam pasidaryt, bo nera ten jau taip sudetinga viskas Šypsena

idomu i kaina i eina ir visokie vamzdziai ar tik filtras ir pastatymas o paskui dar reikia pirkti visokius sudukus kad ji pastatytu

Pas mane kad normaliai pastatyt i Mazda irgi reiktu lenkta vamzdi det,kad is apacios salta ora siurbtu.Bet tada i ta vamzdi ir dacika reiks inmontuot.Idomu i idejimo kaina ieina ir vamzdis su visokiais chamutais ir datciko permontavimas?

tei va…buvau ir as gal pries savaitele i vilniaus automoderna nuvykes. Pasidomejau del K&N filtru, bet noras greit atshoko. norint K&N filtro ji reiketu uzsakinet (kaina apie 300 lt). Tada uzmeciau aki i King Dragon kainos + - 200 lt. Nors sako kad KD yra geri tuo kad filtras is keturiu sluoksiu padarytas. Nu zodziu … dabar apie GREEN. Kadangi vyksta akcija tai uz 140 LT stumia juos. Pastatymas (bent jau mano 95-tu metu preludui) kainuotu dar apie 80 lt. tipo kad ji gerai pastatyt reikia lenkta vamzdi det ir tt. Siaip pastatymas sake kainuoja 30, 50 ir tt. Zodziu sutariau kad bendroj sumoj uz 200 lt pastatytu. Pataria juos pravalyt kas 10 tukst km, bet lietuvos salygom geriau vos ne kas 5 tukst km. Valymui skirtas skystis kainuoja berods ~50 lt.
Paskui buvau dar ir i "melga" uzsukes, bo jie irgi green’as prekiauja. Ten deja jokiu nuolaidu nera, taciau bendroj sumoj irgi apie 200 lt gautusi.Paprasciausiai cia brangiau kainuoja pac filtras ir pigiau kainuoja pastatymas. Tad optimaliausias variantas butu nusipirkti modernoj filtra ir paciam pasistatytŠypsena
o jei kam kyla kls ar trauks geriau, tai ishimkite trumpam savo paprasta filtra ir palakstykite be jo. aisku po zvyrkelius nepatartina lekti. O sportinis filtras nors ir ne daug bet traukos duos, jau net nekalbu apie tokius privalumus kaip malonus urzgimas po kapotu, filtro ilgaamziskumas ir tt.

Kietas

labiau moralinis, nei praktinis Šypsena

Yo o ar butu efektas, jai pakeisciau oro filtra kai mano varikliukas 1.6 16voztuvu ?

Oro filtras keichiamas apytiksliai kas mazhdaug 20000 km.
Rasho kad shiti (green) filtrai rekomenduojami praplauti spec skyschiu kas 10000 km.
Kainuoja paprastas apie 40Lt, green 200Lt, kiek tas spec skystis - nzn.
Ar galima teigti kad isidejus green filtra per ilga laiko tarpa jis atsipirks ir net sueis i pliusa, jau nekalbant apie minetus gal ir teorinius kuro sanaudu sumazhejimus, pasitenkinima ir garsa?

Zinai, jei as buciau pardavejas, tai tau tiek visko pripasakot galeciau, kad tu is manes ka nors nupirktum ir as is to uzdirbciau papildoma lita… Cha cha

beje, dar sake, akd benzina taupo Mirkt tai cia kiek? 100 gramu ant 100 KM ? Laimingas

Ta prasme, man modernoi sako pridetu tavo masinai 5KW, nu blin galvoju gal ir nieko. Bet tai kazkaip nesitiki, todel ir noriu suzinoti ar cia realu ar tik moraliniai tie 5KW. Ir siaip jaigui det oro filtra tai ka dar idet rejkia kad efektas jaustusi, nes man mano bemso turimu 110KW mazoka… O 2.5 pirkti nenoriu, nes paskuj kaj atejs laiaks parduot tusams del mujtu neiskisiu Šypsena

Kažin ar Moderna, ar Melga turi Green Twister serijos oro filtrų ir kokios jų kainos ?
Dar kartą iššniukštinėjau po savo mašinos kapotu ir tinkamos vietos neradau pastatyti sportinį kūginį filtrą, (kas žino Golf/Jetta GTI 16 V oro padavimo ir kuro maišymo sistemą, tas supras, nes standartinės dėžės nėra kaip išmesti ar kur padėti), todėl manau, kad optimaliausias variantas būtų Twister įkišti į oro paėmimo tarpinę grandį.

O keist reikia priklausomai nuo to, kokio rezultato tu nori. Šypsena
Del malonau garso tai cia kaip kam. Šypsena Pas mane ir su paprastu filtru girdisi kaip ora srebia, bet nepasakyciau, kad tai malonus garsas. Cha cha

O tai ka dar keist reiketu? Ar gal reikia oro paemimo anga konfiguruot kaip nors, kad gryna, shalta imtu? Kas dar, nesugalvoju
Nežinau
O koks malonus garsas buna ant aukshtu apsuku?

Ir malonus sirdziai garsas ant dideliu apsuku Šypsena

Jei tik filtra keisi - tai bus daugiau moralinis pasitenkinimas. Šypsena

taj vo, turiu BMW 320 kregzdute ir galvoju ar verta isidet Green oro filtra ar ne. Dabar tipo modernoi su akcija… Ka nors realiai pajusciau ar cia tik moraliskai butu smagiau kad tipo daugiau arkliuku Mirkt