gražus rytas

Cha cha tokia jau ta kasdienybe Girtas

koks dar rytas, koks dar rytas - juk jau įdienojo Girtas

na nereikia iki pietu miegot Apkabinimas Cha chaas jau s[pejau nemazai darbu nuveikt ir keleta reikaliuku sutvarkyt Nekaltas

dielavaras Cha cha

Svarbiausia atrodyt užimtu, gert daug kavos, barškint klaviatūra, laikas nuo laiko kokį riebesnį keiksmą susiraukus paleist į eterį, šuršalint visur su popieriais… Taip

Tie malūnsparniai dėl NATO man ramybės neduoda - zuja ir zuja aplink ratus sukdami jau kelinta diena…

Anokia čia bėda - tu “MYXA” iš postalės išsitrauk… Taip Tūsas

Aha, o po to mani su avtomatu nupyškins - vaikšto čia toks vienas Žliumbia Nekaltas

Tau ramybės neduoda, o manęs į darbą neleidžia… Apakęsmyxos jiems maža bus. Tiesiai Karlą Gustavą iš rankinuko. Piktas

tu ne akis vartyk, o dziaukis jadrionazeliona Pavargęs

Nu ir [prirase Pavargęs

Kuo? buvo prieš porą metų dziundzeminis, gatves uždarinėjo, dabar tie benkartai. xūlia tada konstitucijoj taip gražiai parašyta apie laisves? Piktas Aš visai ne prieš buvau parodyt, ką nešuosi kuprinėje ir švarko kišenėse. Ne blt ir viskas… Pavargęs xūjarink per laukus ir klonius.

kacinai mažu būva… Nekaltas Nekaltas tik labai jau dydely gyvatės Nekaltas Nekaltas o kur prasmuk norėjai Kanda Kanda ir vėl naxaliavū be bilieto Piktas

tau GYVOS Moteris patinka Baisu nemormalus kažkokis Vyras Cha cha

ale blyn ka daug skaityti Mirkt

Aš tai yrgy nysūprantū - ydomū ką Psycho daro kai pamato gražią Moteris Myliu ? Bent aš tai parsysiūnčiū… Drovus

Su medžiotojo nepraleido Ne o balto vis neprasitesiu… Nežinau

net akies neužmesi ką čia žmogas prikūrė? Nekaltas Psycho dūšią išliejo Žliumbia

nu jeigu labai jau graži, tai į pavoritus įsidedu… Drovus

jbtvmt, von gatves šluot perlautojau, kad jau tingi skaityt… Blogai