gražus modelis

gražus modelis

1.5-liter three-cylinder turbodiesel Ufff

is priekio Gerai, galo nematyt, tai bbz

1.5 dyzelis ir 160 AG… Is viso 350…

atrodo labai gut Gerai O koks čia modelis? Nekaltas

photoshopas,kuris atsirado kai tik r8 paleido i pasauli

Kodėl alfistų klubas neveikia? Eik Gianni ir kiti alfistai tvarkos daryti. Piktas Jau buvau rimtai įsiskaitęs ir pyst, nekrauna serveris. Špyga

Edas, nieko keisto alfos klubas JuokiasiAlfa klubas toks pats nepatikimas kaip ir alfa Mašina

aš niekaip nesuprantu- toki super duper tie italai, ale niekur topuose nematyti nei tarp saugiausių, nei tarp mažiausiai gendančių automobilių Nustebęs

under, Bet užtat dizaino ir dvasios prasme italų niekas nelenkia. Mirkt

Ir paskui dar keisčiausia, kad žmogus toleruojantis tik vienos šalies atstovus aiškina, kad man paranoja dėl to, kad aš anų nemėgstu Nustebęs

kur jame ta dvasia?, o iki dizaino tobulybes jiem dar toli grazu, kazkokie bjaurieji anciukai jie Juokiasi

išorę padaro neblogą, bet su salonais tai… Ufff

vienintele alfa kuri neblogai atrodo tai butu 159

Na kiekvienam juk savas daržas gražiausias. Šypsena Nieko čia nepadarysi. Bet daugelis alfų modeliai yra nuostabūs, tokie kaip 33 Stradale, B.A.T., 8C ir t.t. Žinoma čia kalbu apie tokius modelius kurių Lietuvoje net nepamatysi, bet paimkim, kad ir GTV modelį liuks tikrai atrodantis coupe, su savo išskirtiniais bruožais. Arba tas pats “raganosis” kaip čia daug kas taip jį vadina 166, atrodo ir yra nuostabus automobilis. O dėl dvasios tai, visi italai jie ją turi, dabar jinai gal ir priblėsus, normalu juk tokie laikai, kai visiems rūpi tik kiekybė, bet ne kokybė, bet pažiūrėkit į senesniu Alfų modelius, arba tuos pačius Fiat, dabar parodytum tų laikų Fiat’o nuotraukas kokiam runkeliui tai tas sakytų, kad Ferrari. Cha cha Aš kalbu apie modelius iki '90. Pvz. to paties VW man tik vienintelis modelis iš senesniųjų yra gražus, bet ir tai man ten kyla įtarimų ar nebus su italais dirbtas, nes per daug “stiliovas”. Taip

man gtv super, o ir i saliona kai ikrenti pasaka, spydikas irgi gerai padarytas, na zodziu man patikti gtv. nekatrauju uzgurt ir pralekt Velniūkštis

tu žiūrėk į nūdienos realybę, o ne į vos ne muzijienius eksponatus

pries gera valanda gryzau is Zero II, uzskaitau Gerai Gerai Daugiau tokiu filmu Taip

Girdėjau, kad Zero 2 Gerai Šypsena Pirma dalis ir buvo Gerai Gerai, kad neišsisemta ir antra taip pat vykusi Šypsena

nemazai aktoriu buvo is lietuviskiu serialu, vardu as ju nezinau, bet matyti