grazus MB

o man ji viena is graziausiu, stilingiausiu ir labiausia issiskirianciu modeliuku Gerai zinau as be skonio.

O cia ponas jus klystat, cia ne jus be skonio, o pilka li AUDI is su labai iskreiptu grozio supratimu. Pavargęs Argi kitaip jie vazinetu su ceskem? Manau tuo viskas ir pasakyta apie ju skoni ir grozio supratima. Rus radio valdo…

tu blia grozi tu mane iskrypoeliu vadini akd tu pats nukrypes as tau kartoji akd ji butu ideali jei ne memes snukis gaidys cia ne snukis smauk nx su savo rus radio… jus blai alfystai kaip kultas koks nx akli iki negaliu kas neigia kad 156 159 ar 155 negrazios 164… o cia izdivonas kaip ir 146 sikna jus gal ir sanjongu gerbejai? jei balta tai ne nx sakis zalia

Blia nervuotas koks. Cha cha O man 166 su tokiu priekiu yra vienas graziausiu Mašina ever. Girtas Na ir ka? Cha chaBlemba italai net is zyzelio malonu garsa padaro… Kietas youtube.com/watch?v=PbEvXMmuy9U

Dzo as alfistas, bet ne aklas Cha cha panevezi radau… tiesa 5 valandom veliau nei kiti Cha chamociutes nesake jum kad del skonio nesigincijama? Paplepėkim

hehe, speju jei alfos moketu shikti, tai alfistai sutartinai aiskintu jog alfos ****as kvepia…

paliubomu Juokiasijei fiat multipla butu alfa multipla jie irgi sakytu kad tai geri sir grozis

Woris as pires tave nieko neturiu Apkabinimas maladiec biciukas esi Cha cha

ziurek tu man Cha cha LabasSB nespresk apie visus ir 2 ar 3 Blogai