Grazus auto


Grazus auto

diazainas Gerai bet visa kita Nekaltas

Na, kad patvarios sitos mazdos ir salonai tikrai labai saunus,lyginint su tu metu auto Šypsena Bet kitas klausimas ko tu tikiesi istos masinos…

Nieko grazaus cia nematau… Nekaltas

sis modelis buvo mazdos flagmanas, bet pagal salono medziagu kokybe ir garo izoliacija tikrai neprilygo konkurentu modeliams

Helix, o kas tau grazu?

Na del kokybes tai supratimas subjektyvus… mano nuomone pakankamai nebloga, bet nepamirsk, kad kokurentu kainos buvo didesnes Mirkt

Man grazu, musklekarai, ir senesni auto, hot rodai… O cia matau eilini auto… Plastikini burbula… Nekaltas

Tai pagal tavo logika reikia kasdien vazineti su oldschool’ais? ir sis auto kazkaip nlb panasus i pilka pelyte, neissiskirincia is minios Mirkt

Kur tu zmogau matei, jog as rasiau, kad, kasdiena reikia vazinet, tarkim su hot rodu? Nekaltas

o kur cia audi Nekaltas

Kaip tu atsakei tai ir as, ZmogauMirkt As klausiau kas tau grazu, tu sakai senos… tai jei snekam apie tokias masinas, tai ir snekek kokios siuolaikines auto patinka…

Kaip su kinieciu… Juokiasi

Jei zmogus i normalu klausima atsako normaliai, tai Gerai, jei ne tai ir elgiuosi kaip su klounu Valio Labas

As normaliai ir atsakiau… Jei nesupratai, tai ne mano problemos. Juokiasi

grazhus xedosas Gerai Taip