grazu


grazu

Ne

nu nakum… gerai kad jusotu daug, tai i jas ir ziuri… masina vaizdo negadina foto Juokiasi

EDIT: man grazu Mirkt

visai gal ir nieko. ale man 06’> 95 estate pilkos, sidabrines puikiai ziurisi, juodas nelabai ,akiniai per ryskus. o 9-3 gal kiek groteles per daug aki rezia. norisi mazesniu ar tamsesniu. bet visumoj ok.

na, jei labai priekabiauti prie treciuko, tai gal ir nereiketu tu groteliu sidabriniu segmentu, tarp lempu ir centriniu groteliu. bet sviesos padarytos labai gerai, ypac tas melsvas bruksnys virs lempu. o su tom spalvom…as kai emiau savo, tai rinkausi jet black, berods 2t reikejo damoketi. drauges 9-3 tiesiog ‘black’ - is standartiniu. spek ar skiriasi…

tau sitie 2t vis neiseina is galvos Šypsena jau nepirma kart Šypsenana atmesk ta neigiama 2t emocija ir palik tik jet black…

nu blin, zinok, vos ne kas ryt kai pamatau salia stovincius vis prisimenu Cha chatiesa sakant kartais pagalvoju, ar kebulo lygio palaikymo sistema is tiesu ideta Šypsena nu aisku galima bandyti patikrinti, paimt tevo 9-5 (lygiai toki pat turi tik 2.3t) ir sudet po tiek pat kg i bagazine. Tiek tik kad pas Aero pakaba standesne ir zeminta, tai matyt vis tiek bus skirtumas.

belenkaip grazus man sitie Gerai