grazi mergina labai nori myletis! bet as jau turiu grazia!

grazi mergina labai nori myletis! bet as jau turiu grazia!

kiri rašė:

Jei butum mano vaikinas,ir as suzinociau ,kad tu su kita… Tai taip tave isdulkinciau!ŠypsenaO del graziu merginu, tai kai ziurit,mieli Vyrai,reikia ATSIMERKTI!

Mylekis mylekis mylekis!!!Mylekis su visom ir visais, gal i Gineso rekordu knyga pateksi Piktas

durk jai ir nelauk, koks cia dar gali buti patarimas

Noel sekasi, ziuriu… Kaip visada Cha chaCha chaCha cha

Sakoma, kad visu moteru isd…ti neimanoma, … bet stengtis tai reikia!!! Cha cha

noel rašė:

tad kaip jai atsakyti, kad nesupyktu?

Atsisakymai nepades, turėsi su ja mylėtis, kad neduok dieve nesupyktu Cha cha

Vargas tau su tom graziom…visos tik nori, nori…

zooloo rašė:

Mylekis mylekis mylekis!!!Mylekis su visom ir visais, gal i Gineso rekordu knyga pateksi Piktas

prajuokino
Liežuvis

siaip tai ir reiketu dar paieskot tu graziu merginu nes lietuvoj ju jau truksta

zooloo rašė:

Mylekis mylekis mylekis!!!Mylekis su visom ir visais, gal i Gineso rekordu knyga pateksi Piktas

kodel viskas su pykchiu, gal kox impotentas tamsta esi ? Cha chaCha chaCha chaCha cha

trookdis rašė:

zooloo rašė:

Mylekis mylekis mylekis!!!Mylekis su visom ir visais, gal i Gineso rekordu knyga pateksi Piktas

kodel viskas su pykchiu, gal kox impotentas tamsta esi ? Cha chaCha chaCha chaCha cha

senos temos man patinka Cha cha

pasakyk kad jaussies kaip tikras siknius,nes toks elgesys bus nesaziningas tiek tavo drauges,tiek jos (suvedziotojos Flirtas)atzvilgiu… (taip ne grubiai ja atstumsi,parodydamas kad myli tik sava mergina,bet kad rupi ir JOS jausmai Taip…kad nenori JOS skaudint taip pat Mirkt)

o tu cia kuriai nori atsakyti? Cha cha

va ir dar…pagirtina kad visgi tema skamba ne " Moterispasiule myletis,kaip isdurt savo pana kad ta nieko nesuzinotu…" pagirtina Mirktesi saunuoolis Gerai

Nu pzdc,ko tu laužausi aš nesuprantu Apakęs Apakęs ApakęsBl man taip Liūdnas Pavargęs Pavargęs Pavargęs Nežinau

Nesuprantu as tokiu vyru duoda imk musa bek,o gerai padarytu dar ir bapkiu gautu Gerai