GRAND MEETAS ŠIANDIEN 16:00 prie Katedros VILNIUS || PRIEŠMYTIS - 14:00 prie MINIMOS

GRAND MEETAS TūsasŠIANDIENTūsas 16:00 prie Katedros VILNIUS || PRIEŠMYTIS - 14:00 prie MINIMOS

Tūsas
Tūsas

VISI VYRAI,VAIKINAI IR BERNIUKAI ATEINA APSIRENGĘ KOSTIUMUS!!!

VISOS MERGINOS UŽSIKABLIUOJA(UŽSIDEDA KABLUSCha cha) IR VELKASI VAKARINES SUKNELES!!!
Tūsas
Tūsas
Kilo pretenzijų dėl kostiumų - niekas neverčia jūsų vilktis kostiumo, tiesiog tai yra atrakcija, kuri yra rekomenduotina, jei dėl tam tikrų priežasčių negalite/nenorite vilktis kostiumo ar vakarinės suknelės - nieko baisaus, viskas atleistinaMirkt

Tai va chebrike - Renkamės šių metų rugsėjo 27 dieną 16:00 prie Katedros arklioMirkt
PRIEŠMYTIS 14:00 PRIE VAIKŲ PASAULIO MINIMOS

Dalyviai:

1. Alkoholis ||(99 procentai kad eisiu - 1 proc. jei netyčia numirčiauCha cha)
  2. SilverBat
  3. greena
  4. BeAViS17 ||70 proc. kad neateis…
  5. gabyt
  6. GiNce`
  7. tiamate
  8. Goozhe
  9. Aistulis
    10.sad_hope
    11.sweicarė
    12.BLaCkFisH ||50 proc. kad ateis
    13.Donatas
    [email protected] ||Pažada, kad ateisNekaltas
    15.eric_orange
    16.Mageeja
    17.coby_d
    18.Zyklon_B ||80 proc.
    19.Juoda_Katyte ||90 proc. kad atvažiuos.
    20.nisha || 90 proc.
    21.padauzha
    22.Kanapee
    23.Kubikas ||80 proc.
    24.juoda_asara
    25.tindiriushka
    26.neshi Labas|| seniai matytaMirkt
    27.banshee
    28.nanooska
    29.Girl11
    30.Mersedes
    31.Haliucinacija

PRIEŠMYČIO SĄRAŠAS(14:00 prie vaikų pasaulio minimos):

1. Alkoholis
  2. GiNce`
  3. Ramūnelis
  4. coby_d
  5. Juoda_Katyte
    ko neužrašiau - rėkitLabas

Ash aishq persiprashau, bet gal padarykim 20d.? gal netycia dar persigalvos ir kaip nor persiorganizuos del to gimtadienio (oto paskui zhulgs klubo meet’as)

Nesijaudink - tikrai su gimtadieniu nieko neišeis, praitais metais buvo tas pats, o dabar lygiai taip pat griežtai yra žiūrima į nepilnamečius - tiesiog nenori problemų ir viskas, darom 27 d. viskas bus super, nebijokMirktAlus

ir šiaip - nepilnos dvi savaitės grand meeto organizavimui yra per mažai, o trys jau kažkas padoresnioMirkt

vilnius - Ne ne man netinka…
bet jus organizuokitesTaip nezadu trukdytCha cha

Nemanau, kad jie priims Šypsena tesia tradicijas, beje NAMAS tai ne KLUBAS, NAME gali kad ir 9eciai but, i KLUBA bet ko neileidzia(pagal LR istatymus taip yra)

aha, Gerai idėja…
bet reikia kažką tikrai faino suorganizuot…
ne visuotinę nepilnamečių gėrimo fiestą, o kažką įdomaus, kažką…tai, kuo tikrai galėtumėm didžiuotis Cha cha
gal net reiktų ne vien patalpoj sėdėt, bet ir visai miniai išeit į miestą…kažką ten įdomaus padaryt (na, čia tik tokie pamąstymai ant smūgio).
Reiktų paorganizuot pramogų, žaidimų, rungčių (ne tik sportinių)…nekalbu apie tai, kad viskas būtų suplanuota minutė minutėn …tiesiog pradžiai, susipažnimui galima būtų kokią nesamonę suregt, o paskuj jau kas kur…kas bendraut, kas pagal programą…sakau, čia tik tokios fix idėjos…nieko konkretaus nesiūlau…
bet faktas tas,kad reikia programos, o ne eilinio tūso, kai visi nusigeria…kiek žinau, pilnamečiai vos ne savo klubų pristatymus galvoja ir pan…nenusileiskim jiems Cha cha

aha, o kitoj temoj (piktosios raganos lygtajs) tikrai geras pasiūtymas pateiktas-tagu pas mumi ir iš kitų klubų ateina nepilnamečiai!
pvz linxmybėse, gsm klube ir it (na šituose dažniausiai lankausi) tikrai daug jaunimo…
o jei tikrai susirinktų daug žmonių, gal ir bitė prisidėtų…aš pastebėjau, kad jiem visiškai px, bet jei sukils ne tik iki18, bet ir kiti klubai, gal ir pafinansuos…

ash atejsiu…mania i sarasha jau gali itraukt…o kur taj tikraj nzn…man patiko barnakane, tachiau shiam meet’uj jis matyt netix…Flirtas

kanors ipatingo sakot?
o kaip del nusigerimo iki samones netekimo? Cha cha

o jei rimtaj taj ka jus cia sugalvosit… ir isvis kuo jum nepatiko paprasti mytaj?

nu va,o manes nesulauksit–>vilnius man nekaso…Liūdnas

Taj va…tikraj rejkia meeto…,tachiau rejkia nusprest…ar tokio paprasto…apie kuri nieks nieko nzno…ar tokio kur per visa Lietuva nuskambetu?Cha cha
Man taj labiau patiktu antras variantas…juk rejkia pogaliau irodyt,kad ir pinamechiaj zhmones…juk mes tikraj zhmones…Šypsena Galima,tikraj galima, suorganizuoti kazhka su programa,kurios visi labaj lauktu…kazhka ispudingo,kad galetume didzhiuotis patys ir kiti mumis…Cha cha visdelto,taj GIMTADIENIS…,nors…organizuot "kazhka labaj jau tokio"…lajko sakychiau mazhokaj…,bet juk mes GALIM…Šypsena Laimingas Bet rejkia kazhka daryt…,o ne kalbet,kad rejkia…Alkoholi…gal rejkia pagalbininkes?Šypsena

wa mania irgi tas domina…shejp taj bent jau ash taj ejnu i meet’a ne del kitu o del sawes…o man kazhkajp px ka galwoja suauge bangiechiaj…ar aks jie ten

Blemba zhmones ash N E G A L I U 27d. Žliumbia nu plyz, darom 20d. ash kokiu nors uzhduoteliu galiu prigalvot

seip 20d ir man geriau butu, nes 70% kad 27 diena mane eilini karta tevai isves i kaima priverstiniams darbams

na galima bandyt daryt,bet ash net nezinau net ar busiu si karta… bet pasistengsiu… Nustebęs o del tu kurybos minciu… hmm… na galvokit galvokit… man tokie dalykai nelabai sekasi… o dar ir prigalvot galima visokiu nesamoniu,bet jas ir igyvendint reikia…

ir bliamba kodel vilniuje?

na, 2sav tikrai mažoka…dėlmanęs nors ir po 1sav, bet esmė ta, kad per tą laiką nespėsim suorganizuot…čia yra pagrindinė problema…jaunimas nepasižymi labai dideliu organizuotumu ir jei padarysim kažką bent kiek daugiau, nei eilinį paplotavojimą jau bus Gerai
o tai, apie ką išgirstų visa Lietuva per 2sav nepadarysim…tai ir lix tik graži ambicija…
galimas ir trečias varijantas…jei daug kas negali 27, tai darom po mėnesio…spalio 4…na, čia tik kraštutinis varijantas…

ar saule shvies ar lis lietus tiamate vistiek bus Cha cha~~~ Taip