GOTU ATGIMIMAS!!!

GOTU ATGIMIMAS!!!

Musu vis daugeja ir daugeja…tuoj galesim visus trninginiu siusti velniop…ir mes valdysimJuokiasiJuokiasiJuokiasi

Apakęs jūsų daugėja tik dėl to kad galėtumėt kažką siųsti???

Nee, tik siaip sakau…galesim lengviau atsikirst pries visokius daunus…zinai kaip siais laikai bunaPavargęs

Ka jus valdysit???

JuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasiNa chebryte jus tai mokate zmones prajuokinti.Cha chaCha chaCha chaCha chaJuokiasi

Hmm, gal tokius kaip tu?JuokiasiJuokiasiJuokiasi

Tai labai gerai, nors bus kas normaliem bernam veikia-dauzys tokiem snukius kaip tu!!!

JuokiasiJuokiasiDaugiau GOTU uz GROTU JuokiasiJuokiasi

nieko cia gero nematau, bo daugelis is jusu jokios ideologijos neturi

Kam tu zombiu ir murzylku reikia?Ignoruoju Geriau jau skinhedai tvarka ivestuKanda Nazi forever!!! and ever, and ever, and ever…

Bl pas mus klasej viena tokia yra bl kokia kale… jus visi toki nekenchiu jusu, nes jus nesveiki

Jo, labai geri jūsų tikslai ir siekiai. O teisybė, kad jūs drabužių neskalbiate ir nesiprausiate?

ir kiek jusu bent 100 susidare? blt nx juokint zmones

Xeh, nu chebra ir pasakot, nesimaudom,…siaip as kiekviena diena po dusu palendu…ir pazastys "oldspyce" pasitrinuGerai, ir neisivaizduoju kaip galima nekesti zmoniu uz ju isitikinimus…Ne
Na o skinhedai is bedos dar man patinka… mano tevas pusiau fasistas ir grynas rasistas… keli draugeliai irgi kazkokius ciukcias susparde…ir vaiksto ant ant kozu uzsirase -<cia mano zeme>Cha cha…Na man ju idejos bishki per ziaurios, bet as ju nesmerkiu…manes jie nekabina ir tai yra gerai…gyvenkut ir dauginkites!!!Cha cha