golf td ir gtd

golf td ir gtd

kuo skiriasi td ir gtd

spalva

kiek zinau komplektacijomisTaipTaipTaip elektra abs ir panasiaiŠypsena

O as girdejau kad dar pakaba skyriasi. Bet tik girdejau.

Pas GTD salonas rekarinis cia tai jau tikrai Taip

Pas mane ant moldingo sone ir uzrasyta GTD salonas tai rekarinisCha cha o kuo dar skiriasi tai nezinau

pas mane gtd. bet rekarinio salono nera, yra abs kondishinas tonuoti stiklai,centrinis elektra.vottKietas

turejeu GTD, sudauziau. skiriasi priekines faros man rodos, salonas recaro, ant galinio lango tox sudukas yra virsuj ala spoileriux (nzn kaip pavadint kitaip), vaziuokle zymiai kietesne, bet geriau stovi ant kelio. be to, ejo kitokie diskai originalus Šypsena nzn kaip ant TD, bet pas gtd elektroninis odometras (kur rida rodo). pas td gal jeu yra tachas, bo pas paprasta dyzelioka nera. pas gtd tikrai yra Šypsena o daugiau… net nzn kas daugiau… bet tikrai dar turi but. tiesa, gal buferei skirias? abs pas mane nebuvo tikrai, kondicioneriaus irgi. gal del to kad 92 metu…

Golf lV skiriasi dar ir varikliai (ne tik salonas):

Tdi - 100ag, GT Tdi - 130ag, GT TDi - 150ag

Sveiki ,
nusipirkau TD 1.6 88 pabaiga, ir noreciau jusu paklausti kaip siu auto seimininku kiek rimtai ryja VW GOLF TD, nes daug kas sako 5 ltr man atrodo kad daugiau,. ir dar vienas klausymelis kam yra skirta rankenele kaireje puseje ir kaip ji veikia??
LAbai dekoju , ACIU

pacosas ten Šypsena