God, we need a car

God, we need a car

Atsiprašau už kokybę. Fotografuota mano mobiliuoju telefonu vakar tranzuojant iš Kauno į Vilnių

tai koks telefono OBJEKTYVAS?

Juokiasi

Fisheye’us Juokiasi

Mhm, man dėl to ir patinka nes gavos kaip su fish eye ;> per staigiai patraukiau tikriausiai, gražiai išsikraipė. vat toks tas telefono OBJEKTYVAS

geras kaušas Cha cha

O as tave pazystu Šypsena

E_G_L_U_Z_E gavom klube. Tas čiūvas atrodė kaip tekilos bonka Juokiasi O3 aš tai tavęs ne Nekaltasbeje, iš kur?

turbut greit sutranzavote Juokiasi

negreit, bet užtai naują jaguarą. Jo, mums sekasi galima sakyt Juokiasi

As_katine, is vilniaus as, martyno mazvydo vidurines mokyklos mokinys kazkada buvau Šypsena

Pavadinimas,kietesnes nuotraukos nepadare.O mobiliaku fanai savo menus demonstruoja GSM klube.Bent taip turetu buti.

dionics nebutu dionics, jeigu nepatingetu savo letenelemis nesamoniu ismaigyt prie kiekvienos foto… Nesu dar mates tokio pagiezingo zmogaus

Raso Shina /populiariausiu komentaruose/: Foto mėgėjai neprofesionalai be kritikos taip pat tikisi ir pastebėjimų to, kas pavyko, ir paaiškinimų kaip atlikti kažką geriau. Ir aplamai žmonės labiau linkę atsižvelgti į kritiką tų, kuriuos gerbia, laiko srities profesionalais ir autoritetais. Dionics akivaizdžiai neužsitarnavo tokio autoriteto . Esu sutikusi gyvenime daugiau tokių žmonių, kurie bando iškelti savo vertę niekindami kitus aplinkui, bet viena galiu pasakyti - niekas jų negerbia ir nemėgsta. O šeip liūdna dėl to, į ką pavirto šita galerija.

si galerija jau seniai pavirtusi i mobilku ir pan. naujai isigytu aparatu galimybiu demonstravima. Dionics kartais per grubiai pakomentuoja, taciau nebuvo ne vieno atvejo, kad jis lieva fotke aukstintu. TIk retais atevjais “sudirbineja” tirkai geras fotkes, bet tai labiau del skonio nesutapimo. Todel jo buvimas, mano nuomone, yra sveikas, salto duso uzpylimas nuotrauku autoriams. O kad negaunate, mielieji pastebejimu ir patarimu, kai nuotrauka chu.j.ova - patys kalti, nes kaip taisykle, nelabai imlus kritikai esate - isizeidziate, atsikalbinejate. Paprasciausiai tada niekas nenori gaisti laiko su tokiais. Cha cha

dionics O man pavadinimas reikia daug ir netgi gali nuotrauką padaryti geresnę Mirkt Tuo labiau jokia aš mobiliakų fanė neesu. blyn juokinga, būčiau parašius kad čia su fisheye viskas būtų gerai Juokiasi ką gi. o dėl kritikos ar ką. pats autorius kuo puikiausiai supranta, kas jo fotografijose gerai, ir kas ne. Ir nebūtinai reikalingi ta kritika ar “pastebėjimai”, kaip jūs sakote. Nebent pats žmogus nesugeba stebėti ir lyginti.

“”“lietrut | 11-03 08:12 Raso Shina /populiariausiu komentaruose/: Foto mėgėjai neprofesionalai be kritikos taip pat tikisi ir pastebėjimų to, kas pavyko, ir paaiškinimų kaip atlikti kažką geriau. Ir aplamai žmonės labiau linkę atsižvelgti į kritiką tų, kuriuos gerbia, laiko srities profesionalais ir autoritetais. Dionics akivaizdžiai neužsitarnavo tokio autoriteto . Esu sutikusi gyvenime daugiau tokių žmonių, kurie bando iškelti savo vertę niekindami kitus aplinkui, bet viena galiu pasakyti - niekas jų negerbia ir nemėgsta. O šeip liūdna dėl to, į ką pavirto šita galerija. “”” as gerbiu dionics nes sako ka galvoja o galvoja dazniausiai teisingai, o galerija i tokia pavirto tikrai ne be tavo pagalbos mieloji lietrut Mirkt

Ko jūs pykstatės dėl tos galerijos? Čia nėra tikrai profesionalių fotografų, nes, manau, jie savo laiką leidžia tikrai ne prie kompiuterio ir nuotraukas nemonstruoja ne bitėj plius MirktTodėl nuotraukas čia gali dėt kas nori. ar ne? Taip kad būkit tolerantiški gal. Ar kažką. Nes po galais mane nervina toks požiūris “Aš kietas o jūs ne”. Jeigu ką tai visi taip galvoja Mirkt