Gluosniuko klubas

Gluosniuko klubasAngelas

Tie, kas myli gamta, yra uz laisva Lietuva ir yra pacifistai, prasau burtis i mano kluba. Kovosime pries medziotojus, zvejus ir gamtos tersejus. Pries Fairy vartotojus, nes jie tersia gamta. Kursime laisva Lietuva laisvoje Lietuvoje Gerai

įdomu,koks sekantis bus klubas???
Gal paspėliojam???
Rūkančių???

jau norejau ir asai koki kluba organizuot,pvz TEVELIU,ale apsigalvojau,nes ne tik gripo epidemija,bet ir REIKSMINGUMO smekla skverbiasi i HOMO SAPIENS nusilpusius organizmus,kas bus,jei visi turesim po KLUBA?!

sorry,pataisysiu tave,jei …galima…Flirtas
…ne gripo-klubų epidemija,ir plinta žaibišku greičiuBaisu

Otmorozku klubas irgi nepamaisytu Gerai

tai ko lauki???
Jei nepaskubėsi-būsi paskutinio klubo šeiminikas!!!!!!
JuokiasiJuokiasiJuokiasi

Baisu

Kaip gali buti tikras patriotas ir kovoti uz laisba Lietuva, budamas pacifistasIgnoruoju
nelimpa…Mirkt

Ar bus kovojama ir pries netaupancius vandens, skalbiancius sklabimo priemonemis su enzimais ir kitokiais velniais, nerusiuojanciais siuksliu, Naudojancius plastikinius maiselius, kailiu megejus ir kt. normalius zmones? Juokiasi

A gluosniams ypac Fairy kemkia Apakęs Cha cha ???

Gal reiktų pagalvoti apie Zoologijos sodo įsteigimą NekaltasNekaltasNekaltas
Teko matyti yra : varnas , kukushka , Tomcat , Eurocat , Avytė , karvė , voras … atleiskite , jei ką užmiršau paminėti NekaltasNekaltasNekaltas

O gal diedų ?
Dalyviai: Dziadas, Diedass ir DedMorozas
Gerai

O Jūs į zoosodo klubą prisijungti nenorėtumete ?????????

Gluosniuk,kiek zhinau tai yra tokie klubai kaip "Flora ir fauna" "Zveju klubas" ten tavo tema geriau tiktu.Ten kovotojai uzh ekologija. Cha chaCha cha

Tesiog smalsu, ar būdamas gamtoj po didelio reikalo tai užkasi?
Kietas

Prasau aktyviai dalyvauti mano klube. Kiekvienas uzejes i ji ir pasiskaitinejes kaip mokesti uz tai privalo parasyti po 14 zinuciu i mano kluba bet kokiu paros metu, kitaip jums nesiseks gyvenime, meileje ir piniguose.

Kazi kaip gyvensim prie Europos?

O Girtuoklis ir Gluosniukas ne ta pati persona? Labai jau panašus stilius.