Gincai del nieku...

Gincai del nieku…

Buna taip, kad supyktum del niekalo? Paprasciausia ima nervas kai tas pats ***** pasikartoja… ir vis panasiai baigiasi…buna taip? [;
as siandien ir vel susibiesinau del to, kad mano pana pradeda sakyt kazka, bet taip ir nebaigia… sako, kad nesvarbu… as tada pykstu, pasakau jai apie tai, taciau ji vistiek nepasako, ka norejo tuo momentu pasakyt… brrr Nežinau
as cia toks vienas uzsiparines? ???

buna buna…visko buna…ir dar ne tokiu baeriu Šypsena

tai parasyk menkiausia nesamone, del kurios buvai susipykes…su savo meile [;

cia turbut apie mane sioje temoje kalbama Taip

jei tu ju meile, gal ir apie tave Taip

???

ehm…nu budavo del tu "nesvarbu" kaip ir tau Šypsena
budavo,kai maivytis pradeda labai sunervina Šypsena
po to kai nesnekedavo isvis…nu budavo taip kad sedi,ar eina ir tyli visa laika…isvis nei zodzio ir kazkur varnas saudo…nu dazniausiai del kokiu problemu tai budavo,bet vis vien nervindavo…
o labiausiai nervina,kai pms merginai buna…tada ir jai negerai ir man nuotaika gadina Šypsena

shrnz,o tau gal netycia didybes manija? ar tu save mano mergina laikai? Cha cha

ta prasme nesupratusiems, kad labai gincijuosi del nieko

visko siam pasauly bunaTaip o tavo pana turbut noti tave paerzinti ar patampyti uz nervu…nenusimink tu ne vienas toks siam pasaulyTaip

kad ir siandien susipykau su bachuriuku,nes jis neislajke egzo ir del to as p[as ji negaliu vaziuot nes jam mokytis rejk(cia as tajp nusprendziau…Liūdnas

Toks gyvenimas…ir nieko cia nepakeisi, daznai buna, kad del nieko ne tik, kad pykstasi, bet ir skiriasi…brrr! Nesu isimtis, todel ir man tenka kartais griebtis uz galvos, po "nesvarbu"Šypsena

nu del toko sudo tai nereiktu jau pyktis… man atrodo, kad jis dar labiau ant taves supyko nei tu ant jo…nes tu jo nesupranti…Nekaltas

jau kai pradeda sakyti ir nepabaigia…oi mane irgi gali isvesti is kantrybes toks dalykelisŠypsena o siaip gerai pagalvojus visi mano uzpykimai ir barniai tikrai buvo del niekoLaimingastikriausiai tokie ir busŠypsena

jei su meile, tai buvo… daug…Nustebęs
pvz.:
ejnam pas ji, ir kazkaip gavosi, kad as jam ant kojos uzmyniau ar kazkas tokio… tas taip paziurejo i mane Piktas, as pasakiau ‘jei nepatinka, varau namo’. jis ‘nu ir eik’. o as apsisukau ir isejauNekaltas taip ir nesupratauCha cha
arba tiesiog siaip, vienas kita nervint poradedamNustebęs ai, bet nieko…Cha cha taip jau nebebunaŠypsena

jo mane irgi biesina kai kas nors pradeda ka sakyt ir nepabaigia…nors ir geda Drovus bet galiu prisipazhint kad ash irgi taip kartais elgiuos Nustebęs

Buna ir labai dazhnai,pvz mano vaikino pats kvailiausias pyktis mano manymu buvo tox,kad jis supyko jog ash jo nepabuchiavau prie jo tevu…

nu atsiprasau,kad jis lex is univero man ne px is tikruju,gal jis ir supyko,bet kita kart zinos ,kad moxlaj irgi svarbus…

mano buves ant manes dazniausiai ir pykdavo, dar ir dabar pyksta ir nervuojasi kai as ka nors pradedu sakyti ir nepabaigiu.man taip iseina ir as negaliu pasikeisti tai tieisog savaime ivyksta ir nieko jau nepadarysi,visokiu zmoniu yra , visokiu ir reikiaCha chaCha chaCha cha

Wiskas buna, bet prazhuna…Taip