Gimtadienio staigmenos

Gimtadienio staigmenos

Mano paskutinis gimtadienis buvo pats ispudingiausias-paseliojom kaip kas mokejom. Ispudingiausia vieta buvo ta, kai po dvylikos laikrodzio duziu N kartu pakilnojo-galva trenkiaus i lubas. Po to atkimso sampano butelius ir kaip per Formule 1 supyle man ant galvos. Tuo dar slapiu marskinelius balius nesibaige-berniokai pasigavo mane ir nutempe i dusa, kur su visais rubais pakiso po saltu vandeniu… Tai buvo slapiausias gimtadienis mano gyvenimeŠypsena

Kiap fainai Šypsena Na sweikalioju su praejusiu Apkabinimas

Dabar papasakosiu visa istorija nuo pradzios iki galo,ka man drauges sumane padaryt pries 1.5 savaites vykusi gimtadieni.
Taigi…
Tai buvo sestadienis.Pasikvieciau svesti 4 geras drauges.Viena sake,kad paveluos,nes jai ten sokiu koncertas berods buvo.Tai mazdaug pries 10 minuciu ateina 1moji mano drauge.Vos as prieidavau prie lango ji mane pasisodindavo ant sofos ar dar ka nors sugalvodavo,kad tik as neiseiciau i kita kambary ar nepasiziureciau pro langa.Taigi skambutis y duris.Tarpdury matau 2 savo drauges kurios ant riedlentes tempia DIDZIULE deze uzrista DIDZIULIU kaspinu. Šypsena Dar pamirsau pamineti,kad 1 drauge turejo atsinesus gitara.Jos liepe man iseiti is kambario.Pakviete.Kai atejau,man pagrojo gitara "happy birthay" ir liepe atidaryt deze.as atidariau…o is dezes islenda mano 4 drauge ir duoda dovanas.Tai turbut buvo didziausia staigmena per mano gimtadienius!Mirkt

Artejo balandzio 6 diena. Ta diena turejo but Justes gimtadienis. Visi susirinke galvojo kaip pasveikinti. Drauge tare: surengiam jai gimtadieni-staigmena. visi sutiko. susitarem su jos tevais [reikejo ploto. hehe], lakstem po miesta ir ieskojom dovanu [pries puse metu ji uzsimine ko nori.] taigi, surade pradejom galvoti kaip ja isvilioti is namu [buvo sekmadienis…]. pritravinom Viliu, kad pasikviestu ja i savo namus ir irasytu CD. 15:30 ji turejo pas ji nueiti. o nutiko taip, kad ji jam paskambino ir pasake, kad niekur neis, nes daro matematikos projekta. mes visi susiparine paskambinom jos mamytei ir paprasem, kad isleistu ja i parduotuve. 15 minuciu ticharinom prie lango kol isejo. tada lekem i jos namus, ant stalo sudeliojom visus tortus and etc. tada ant lempu prikabinom balionu ir laukem… laukem… ir sulaukem. nieks nesitikejo jos geros reakcijos. nu po visu tostu ir kalbu vaikinai susoko egzotiska soki.

Šiaip čia mano duktė rašė Cha cha

striptiza surenk

Papasakokit jusu arba jums surengtas gimtadienio staigmenas… Laimingas Arteja drauges gimtadieniukas o man niex i galvyte nelenda…