gimtadienio proga...


gimtadienio proga…

gimtadienio proga ryt i kelta ir vel diena is dienos tas pats per ta pati Piktas gerai,kad tik porai menesiuku

čia atsižymėjei, kur jau esi buvęs?

Robokopas, skaityk pm.

ne viskas dar Šypsena nes kai kuriu kaimu arba nerado arba as blogai uzsirases buvau Cha cha

atviorke, atsakiau gi

kokiu marsrutu tuos pora menesiuku plaukiosi Nekaltas

europa Cha cha ne ant linijos stovim, tai kur krovinys ten ir varom Cha cha tad niekas dar nezino Cha cha bet pagrindas Vokietija,Svedija,Danija

fainiau gal kai dažniau uostas matos, ne kai per kokį atlantą *pimp…*arint Cha cha

atviorke, nr pasikeitei?

nu per atlanta tai nx, be rysio savaite sedi Cha cha o dabar tai kiekviena diena rysi pagaunu jei kur arciau krantas Cha cha o ir perejimai max 4dienos Skerdikas> pirma kursus bent mariaku praeit turi Cha cha dar SOLAS tada jau gali eit i jura Cha cha

labai siūbuoja?

Cha cha nu be kursu niekas i laiva nepriims Cha cha siaip jei nuo 0 nori i jura iseit tai kazkur tenka 2000lt isleist kursams,pazymejimams ir t.t.

Skerdikas, galime keisti į 7l JD Gerai Taip Būsi kietas emigrantas Valio

trulikas> pas mane mazas laivas,tai taip,labai siubuoja jei bangos kala i borta, o jei be krovinio tai is vis pamyzt neina atsistojus Šypsena ant dideliu laivu tai nelabai jauciasi tas supimas

7 bonkos Cha cha

dažnai tas laivas genda? ar būna kad darbo nebūtų ir šiaip kimarini? Cha cha

vse matrosy xu,jesosy tolka bocman celovek Taip

skerdike> alga tik po kursu tai nebent max 5k lt jei nori kazko rimciau tai jau turi laivavedyba arba mechanika studijuoti Šypsenane_lenkas> nu nera, kad daznai gestu, beje as ne mechanikas,tad ne mano reikalas jei kas sugenda Cha cha o del kimarinimo tai jei blogas oras plaukiant tai ir kimarini visa diena Cha cha greiciau mokslus pasibaigt tai is vis savo valandas tilteli atbudesiu ir galiu kimarinti Šypsenamende> Cha cha Gerai

buk Juokiasi Gerai