Gime dukryte...

Gime dukryte…

Stai ir as jau mamyte.Tik ka grizau is ligonines,pries savaite gime dukryte,bet…neisnesiota,36 savaiciu.Beto gimdziau ne naturaliai,gydytojai atliko operacija,nes del auksto kraujospudzio galejo zuti vaisius.Aciu gydytojams,dabar viskas gerai,mes su dukryte esame sveikos,bet as nusivylusi savimi,kad nesugebejau isnesioti ir pagimdyti pati.O dabar ji tokia mazute ir gleznute,reikalauja ypatingo demesio,rupinimosi ir svelnumo.Ji pirmas mano vaikas,todel jauciuosi pries ja bejege.Esu pasimetusi del pasikeitusio gyvenimo,issekusi nuo bemiegiu naktu.Bet ji zavinga,del jos pasistengsiu iveikti tas nuotaikas…

GėlėGėlėGėlė

nuosirdziai sveikinu GėlėGėlėGėlė
jei kils kokiu klausimu auginant dukrele manau visada gali drasiai kreiptis i Seimos kluba.
sekmes Labas
D.

GėlėGėlėGėlėjaunai mamytei.Viskas bus gerai.Ir nereikia graužtis,juk viskas baigėsi gerai.O dabar sėkmės auginantAngelas

nenusivilk savim, nes daug darbo taves laukia—reiks dukryte isauginti darCha chamergyte tik labai norejo tave kuo greiciau pamatytiTaip
sveikinu labai labaiGėlėGėlėGėlėkoks mazyles vardas—girkisCha cha
Flirtas

Sveikinu Dovana Gėlė Tūsas

sekmes auginantGėlė, jei jau namie, tai viskas bus geraiGerai

primausia tai sveikinimai mamytei Gėlė visada galvojau ir svajojau kad turesiu 2 dukrytes Šypsena va pirmoji su kiausiukais sliauzioja ŠypsenaCha cha

as irgi paskutine minute buvau isvezta i operacine, na ir kas cia tokio? pagalvok, kas butu jei nebutum operauota - sekmingas gimdymas ne tada kai pati pagimdai, o tada kai po gimdymo ar tai butu operacija ar naturalus, gerai ir sveikai jauciasi mama ir vaikas. cia jau brangioji ne nuo taves priklauso ar pati gimdysi ar isnesiosi iki galo Šypsena be to 36 savaites - tai jokia tragedija, juk vaikelis iki tada jau pilnai susiformaves, ir visi jo organai tik imunine sistema dar silpna.

zodziu - laikykis, auksciau nosi, uzteks save kaltinti kazkokiomis nesamonemis. o siaip - sunkiausi pirmi 2-3 menesiai, ir fiziskai ir psichologiskai - po to tikrai bus lengviau
Gėlė

Nuosirdziausi sveikinimai Gėlė Gėlė Gėlė Gėlė Gėlė Gėlė Gėlė
Paskaitinejusi apie gausejancias ir netrukus pagausesiancias mamyciu ir tetuku gretas imu pavydeti baltu pavydu Šypsena

Patys nuoširdžiausi sveikinimai mamytei GėlėGėlėGėlė ir dukrytei GėlėDovana… Aukit sveikutės, būkit gerutės TūsasTūsasTūsas Labas

Pirmiausia Gėlė abiem. Kuo vardu???

Vetrute, vaikeli, dziaukis kas 15 min. ir nevyk Dievo i medi. Šypsena Kai sustabdzius prieslaikini gimdyma, sulaukiau 32 sav., atsikvepiau, nes tada jau didele tikimybe, kad vaikelis gyvens. O kai sulaukiau 36 sav., atsikvepe ir priziurinti gydytoja, sake, dabar gali drasiai gimdyti, vaikelis nelaikomas neisnesiotu, o tik per anksti gimusiu.
Apie cezari yra ivairiu minciu temoje Dalyvavimas gimdyme. Savo minti pakartosiu: as i pabaiga galvojau "jau kita gimdysiu tik su cezariu" (butu dare ir ta pirma, jei buciau labai norejus, irgi del spaudimo), o daktarams saukiau: greiciau pjaukit. Tai tikrai cia nera ko nusivilti. Beje, ligonineje sutiktos cezarines dziaugesi, kad joms neteko gimdymo perkenteti: uzmigo, atsibudo ir jau mama.
Dziaukis dar syki.
<><

Nuosirdziausiai sveikinu abi moterytes! Kadangi turiu 3men sunu tai tikrai linkiu didziules istvermes, bei ramybes ir aplinkiniu pagalbos. Zinau tikrai (pati tai isgyvenau) norejosi paciai viskuo rupinti, nenorejau kad kas nors be manes vaika priziuretu, taciau jau po 2 paru - siaubingai pervargusi turejau nusileisti. Tikrai priimk aplinkiniu pagalba, nes nuovargis - ir dziaugsmas nesuderinami dalykai.DIDZIULES LAIMES!

Vetrute, sveikinimai ir kuo geriausi linkejimai Gėlė. Pirmaisiais menesiais dar kok gero ne syki apims neviltis nuo to sunkaus darbelio - motinystes.

Labai dekui uz sveikinimus. Dukrytei varduka dar renkam. Kai gime,buvo Aukses vardadienis, dar galvojam apie Emilija bei kelis kitus.Neapsisprendziam Šypsena Kas mane dar neramina… As labai myliu savo vyra,taciau nebegaliu jam skirti pakankamai demesio,negaliu prie jo ramiai prisiglausti ir pan.,nes tuoj pradeda cypseti mano mazyle.Tad tenka begti prie jos.As pati del to l.kenciu,nes man reikia ir vyro.Nezinau ka ir bedaryti.Vyras irgi naktimis neissimiega,todel atsigules greit uzmiega,tada ir as pasijauciu jo atstumta…Negi nebegalesiu dziaugtis ramiom naktim salia jo?Kyla priestaringi jausmai…

Dovana+Gėlė

Nuosirdus sveikinimai!!! Gėlė Širdis Lūpos Gerai

Buk realiste. Arba vaikiuka istremk i kita kambari, arba susitaikyk su tuo, kad jis reikalaus istisinio mamos buvimo salia, jos stebuklingo pienelio, ir uzsitikrins, bent kuri laika, kad neatsiras jam mazesnis konkurentas Laimingas . O del pakankamo demesio vyrui — mano subjektyvia nuomone tai turetu nusistoveti palaipsniui. Nenorek visko is karto ir per saves prievartavima. Na, nebent tikrai neluzti is nuovargio(keista).

Gėlė Gėlė Gėlė Gėlė Gėlė didziausi sveikinimai ir nepergyvenk del to jog ne pati pagimdei, svarbiausia, kad mergyte sveika… Flirtas

Gėlė ir aš noriu pasveikinti. Ir palinkėti tau kantrybės. Nenusimink, kad per anksti gimė, juk viskas dabar gerai. Paaugs ir pamirši visus vargus. Daugiau pailsėk ir nesisielok dėl vyro - jis ne mažas, nepražus. Paaugus dukrytei vėl turėsit daugiau laiko pabūt vienu du.