\"Gili žydra jūra\" (Deep Blue Sea)

"Gili žydra jūra" (Deep Blue Sea)

Antrąją Kalėdų diena [gruodžio 26], 22.55 per LNK.

1999 m. Rež.: Renny Harlin Vaid.: Thomas Jane, Saffron Burrows, Samuel L. Jackson.T
JAV

"Turtingas verslininkas (Samuel L. Jackson) investuoja net 120 milijonų dolerių į specialų projektą kovai su smegenų vėžiu. Viena iš šio projekto dalių – ryklių smegenų tyrimas. Povandeninėje laboratorijoje gydytojai atranda ryklio smegenyse chemikalą, kuris gali išgydyti Alzhaimerio ligą. Ir tada, medicinos biologė Zuzana Makalester (Saffron Burrows) ir Džimas Vaitlokas (Stellan Skarsgard) sugalvoja genetiškai padidinti ryklio smegenis, kad būtų galima dar geriau ištyrinėti vėžio užkrėstus fermentus. Jie tai atlieka slapta ir nelegaliai. Tačiau, po tokių eksperimentų rykliai tampa didesni, stipresni, greitesni ir, žinoma, protingesni. O be to, padidėja ir jų agresyvumas…"
Cinema.lt

Seniai, seniai teko matyt, tikrai prie ekrano prikaustantis filmasGeraiGerai

Nors daug kartu matytas bet nemaisys jei dar karta paziuresiu

nu neblogas filmasNekaltas

BlogaiBlogai

pažiūresiuTaip

toks gana idomus, bet nieko neprarasi jei ir nepaziuresiTaip

geras filmas Gerai acimenu kazkada kinoteatre ziurejau tai patiko Kietas

Aii, seniai draugeliai pasakojo koks tai nerealus filmas. Pries kelis metus paziurejau, tai ne itin ispudi padare.

cia tas siaubiakas?Nežinau

As irgi jau senokai ji maciau kino teatre, l.patikoGerai Reiks ir dar karta pasiziuret, vertas demesioTaipŠypsena

siaip sau. vienintelis tikrai vertas demesio dalykas, kaip rykliai beveik visus suvalgo, o siaip nieko idomaus

kiek atsimenu, man labiausiai patiko tai, kad filmo pabaigoje mirsta viena pagrindiniu veikeju, nu mergicka tokia. nes pagal tradicini holivudo scenariju is triju likusiu veikeju (2bicai +panele), tikrai turejo zuti vaikinas (S.L.Jacksonas atrodo), o kiti du gyventi "happily ever after…"

Siaip kaip ziurejau tai man patiko sis filmas. Bet yra ryskiai matomos filmo klaidos.

matytas, geras filmasGerai reikes galbut vel paziuretNekaltas

ech.
paskaudo man sedet kino teatre ji beziurint. jau taip atsibodo kad…Nežinau

būtinai žiūrėsiu Taip…jau seniai norėjau pamatytiį filmą, tikuosi, kad nenusivilsiu…Tūsas

Na kiek maciau reklamu per TV sio filmo, tai tikrai suintrigavo.

Man tai neitin patikoNežinau