gezas

nu bet tu ir dundukas Labas tai pagal tavo logika, jei issilaikai teises, tai nelabai moki vaziuoti (na tu isimtis, nes gimei mokedamas), bet kai praeina du metai, tai iskart ta diena tampi meistru Gerai klevo lapas ne tam, kad staza skaiciuot, o tam, kad parodyt, jog neseniai persedai uz tokios TP ir neseniai pradejai ja vairuoti.

nu fantastika, axujebytelna patirtis bus traku kaime Gerai tikrai ismoksi vairuoti, ai pamirsau, akd tu jau moki, intrukorius per penkias valandas paruose Gerai o benzui turesi pinigu, jei jau klevo lapui nesukrapstai?

kelinta jūs čia parą su tuo klevo lapu? Šypsena

ne vienam forume šita tema kalbėta, ne vienas laiškas regitrai rašytas o atsakymas dėja vienas nereik klevo lapo nuo tada kai sukanka du metai NUO PIRMOS KATEGORIJOS išlaikymo. Kaip durnam kitaip dar paaiškink. Neįtikinau pagaišk laiką pats, parašyk porą laiškų gal tada patikėsi.

antra, trecia, bbz. tai kad meningitam nedaeina, kad tas lapas ne del ju, o del kitu… nedaeina tai nedaeina, daugiau nesistengsiu jiems to irodyti Mirkt pokalbis baigtas

Gedis!> Gerai Vapse uzdraust b1 teises, vistiek su jom pacukai normalias masinas vairuoja. Nafik cia reikia, kad besmegeniai masinas vairuotu, tikrai to nedarys protingai.

tu man ir neįrodytai nes nežadu klausyt locho, kai valstybinės institucijos sako kitaip, ne aš vienas tuos laiškus rašiau. O ■■■■■■ todėl kad kai mano pusbrolis viršijo ant +70 ir pasiūlė tartis su mentais, atsakymas buvo daugmaž: Ką čia su lochu tartis… Ir inpiso baudą, bet čia buvo dar prieš porą metų, tai neatėmė.

HDi, pats skaityk ka parasei, dunduk. as ■■■■■■, nes tavo pusbrolis virsijo greiti? Juokiasi Juokiasi Juokiasi kaip tu medicinine praejai teisems gauti?

mama poliklinikoi dirba… medicinių žinių ir neklausiau…

laimingesnis ?

beje, lochu galesi vadinti tada, kai isdrisi tai gyvai pasakyti, o kol kas cyc Labas

Hdi, na meistre, vairavimo ase, nedaeina kad klevo lapas reikalingas tau/kitiems, o ne policinikams ar regitrai? Cha cha

o kai nusipirksiu Dodge RAM’ą ar dar ką, tai nereiks jokių lapų nes pirma kentės kažkieno Mondeo Tūsas

man px kam jis reikalingas, supranti man nėr paskatos jo dėt jei nieks už jį nebaus. Mano klasiokai nei vienas neužsidėjęs ir dar nebaudė, tai nx man dėtis ? Norėsi pasitrauksi… px man…

Juokiasi Juokiasi vaziuot nemoki, tai ir kentes Juokiasi Juokiasi o jei rimtai, tai gali tu ja nors dabar sudegint Gerai man pa ja bat

ir aš nebenoriu daugiau šia tema ginčytis nes vistiek jo nesidėsiu…

klasiokai autoritetas Cha cha Cha cha Cha cha tai jei klasiokai p!darai, tai tau nebus paskatos i mergas ziureti? Juokiasi Juokiasi

^^ Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi

man dzin ar kaip jie daro ar kokie jie yra, bet jei nieks nebaudžia tai kam man 5LT mest ant to lapo jei man jo reiks tik iki pavasario ? O dar čia tokių nieks ir nepardavinėja, tai dar į vln važiuot reiktų, subaru vandeniu ir nevažiuoja 10l/100km tai man lapo savikaina gautųs…

dar paskaiciuok padangu amortizacija ir tt, tada isvis reik milijonierium buti, kad nusipirktum zenkla uz 5lt Gerai axujena logika