gerulis

gerulis

už tą Avensį kur foto žemiau irgi geresnis? Nekaltas

turejau kaimyna, vis pazedavau i mano buvusi MB. ziuuuuriu grysta senukas su tokiu paciu kaip foto, spalva irgi, visi bairiai… nuo tada as i jo zedavau Cha cha nors ble uz 40k bbd sito kebulo merso nepirkciau Cha cha

tomai, avensio negalima lyginti su tokiu merus, klase ne ta, bet tas avensis uz pasatuka tikrai geresnis Gerai labai smagiai avensis rieda… ir ekonomiskas. mersas toks perspjauna ant minkstumo, tylumo, komforto ir a6 ir 5er… tik vaizdas sito jau senstelejas. tiesa cia tai ratai daug bonuso prideda Taip

Avensis geriau už Passat’ą Juokiasi Ekonomiškas Juokiasi

sikseri mumi troli, eik ka nors sestadienio vakare naudingesnio paveik o ne lok forume Šypsenasikseri, as su tuo avensiu daug km jau lt prasukau - viskas ok. Tomai, avensis smagiau vaziuoja uz pasata, dar karta kartoju. Esi vazinejas su avensiu ar tiesiog pries tojotas esi? man jos irgi nelimpa, bet minkstai vaziuoja ir ganetinai komfortiska kaip tojota.

Viskas ok tik antifryzas su tepalu maisos Gerai

taip turi but Cha cha

pofig tie ratai, jei kas diena taip blizgetu Cha cha

bet anoj stovykloj yr 535. o čiapus kas? Nekaltas

rafi, nu kam tu ta avnesi su pasatu lygini? gaidys avensis. visiskas gaidys Blogai

Rafi, aš visas iš to segmento daugiau mažiau esu naudojęs Mirkt Insignia ir Avensis totaliai netikę variantai lyginant su Mondeo, Superb ir Passat Labas

sixeri, dalbajobe tu, nebera to avensio, nebera Juokiasidarenai cia yra 4,0cdi Šypsena

darenai, auto-data.net/en/?f=showCar&car_id=12899

tai kad nėr univermago Paplepėkim

univermagas spekuliantams ir kaimeciams

kaip tik į kaimą kraustaus Gerai

good, imk MB busi entelegentas Gerai

535 rimtesnis reikalas uz e420? Ufff drasuauto-data.net/en/?f=showCar&car_id=129006,1 iki simto, 314ag pries 535d 286ag ir 6,4 iki simto Juokiasibl bl va ateina snargliaputys koks is medzio is krites bb net elementarios literaturos neskaites ir rekia, kad e420-e400 dugnas pries 535d performanco prasme Juokiasi

sharai daugiau klausyk kozmozinio pagurklinio isperos Cha cha gi visada tas ■■■■■■ sneka kad sneket, ka ir sis kartas irodo.