gerulis MB


gerulis MB

Du berniukai žaidė kieme krepšinį. Staiga juos užpuolė didžiulis šuo, įsikabino į vieną iš berniukų ir ėmė kandžioti. Bet jo draugas neišsigando - pagriebė lazdą, užkišo už šuns antkaklio ir pasmaugė jį. Kitą dieną pas berniuką atėjo LR korespondentas, norėdamas parašyti reportažą apie tokį drąsų poelgį. Pakalbėjo su berniuku ir mąsto, kaip pavadint straipsnį… Pavadinimas bus toks: “Drąsus “Lietuvos Ryto” gerbėjas išgelbėjo draugą nuo pasiutusio šuns!” Berniukas sako: Bet aš tai sergu už Žalgirį! Straipsnis buvo atspausdintas tokiu pavadinimu: “Sužvėrėjęs Žalgirio fanatas užmušė nelaimingą šunelį”.

blemba grazhus man shitie kupai Girtas

Ratai Ne

Grazus,tai grazus…bet tik ne su situo lievu Lorinseno tiuningu,kad jis ir ne garaziniu darbas,bet IMHO jis netinka sitam mersui… Veee Standartas su gerais ratukais zymiai graziau atrodo Gerai

jo ratai man irgi nelabai

maciau ash ji,pavargelis jau toxs truputi(tech busena)

viskas cia gerai Apkabinimas

tai joa man irgi pora draugu tokiu kuriu jus nepazystat sake kad cia gerai viskas Taip tu draugu dar keli draugai irgi ta pati sake buvo. o pas tu draugu draugus tai dar geresni atsiliepimai Girtas

zinau kieno sitas keturakis Šypsena

Subine leva…

tik 2 dalykai sitam MB tinka, tai priekinis bamperis su apvaliais halais ir priekines grotos su didele zvaigzde, daugiau as cia nieko gero neiziuriu. o siaip tai cia keturakis!!! o jie tai kazkaip tais nuo senesniu “banditu” laiku neprilipo, nes tie loheliai ant BMW perlipo, cia ant tikro!!! P.S. vaizdo nera, keturios akys, vaziuokle-mura, galiniai soniniai langai neatsidaro, problem su komutatoriais ir t.t… Kietas

mano meiles