geriems zmonems: prasau padovanoti arba nebrangiai parduoti veikiancia automatine skalbimo masina

geriems zmonems: prasau padovanoti arba nebrangiai parduoti veikiancia automatine skalbimo masina

visi kazkada tryne, ir tu savo patrinsi.

aš tai vilos kanaruose norėčiau… Pavargęs

nei velnio ne praeityje. o va susireikshminimas, kad nieko nespeju nes reikia dar skalbt tai tikrai dabar.

Vat manau visai normalu, jei kartais vieniems zmonems daiktai tampa nenaudojami, o kitiems jie reikalingi. Pvz. as gavau “dovanu” is sesers automatine skalbimo masina, nes ji nusipirko nauja, o sena butu metusi lauk. Veikianti, normali, tik senesne modelio Gerai Jei nebutu taip nuskile, tai butume pirke kaip ir visi zmones. Taip kad nereikia galvoti, kad “tegu trina rankom”, juk jauna seima, negali visko vienu metu isigyt, o jei atsiranda tinkamos aplinkybes ir kazkas kazkuom gali padeti – kodel gi ne. Tik, zinoma, neverta tiketis is kitu malones gyventi pastoviai, bet as nemanau, kad herrera taip darytu.

aciu uz supratimaLaimingas nors kai kurie supranta, ka norejau cia pasakyti. juk neprasau, kad man visa buta apstatyti padetumete. ir isvis neprasau gi tokio dalyko, kad jums nuostolis butu. kartoju: jeigu turite arba pazystate kanors, kas turi tokia skalbianke, kuri dar veikia, bet pas tuos zmones nera naudojama ir nereikalinga, tai praneskite. beje, butu gerai, jei veiksmas vyktu kaune.

nereik tu nesamoniu kartoti, kad trynt rankomis nieko blogo. taip ir darau, kai reik skubiai, bet ateityje noreciau tureti “pagalbininke” tame reikale. daug planu yra buto remontui ir t.t. negalime sau leisti isigyti dabar nauja buitine technika.pirmiausia reikia apsitvarkyti gyvenamaja vieta, kad butu galima statyti naujus daiktusTaip

beje, jeigu turite veikiancia automatine skalbimo masina nebrangiai parduoti, tai irgi paimtume. tad pasiulykite ir tokiu variantu, jei kas zinot
dekuiMirkt

savo nenaudojamus daiktus kaip skalbiankę , šaldytuvą (3 metų apynaujis) atiduodu arba tėvams arba draugams… prašyti aišku galima, bet nereikia perdėtai jautriai reaguoti į ironiją ar tikėtis kad visi puls gailėtis ar padėti. skalbiankės pačios papasčiausios dabar kainuoja apie 600 Lt tai nemanau kad išsimokėtinai 2 metams paėmus didelė pinigų suma susidarytų…

matai, mazute, neturiu tiek, kad tevams ar draugams dalinti, todel ir prasau pagalbos. netgi tai nejokia pogalba - tiesiog darau gera darba tiems, kurie nori atsikratyti nereikalingu daiktu, ir neturi kur ju padeti!!!o vat issimoketinai imti nieko negalime, nes ir taip ant remontu visus pinigus padedam. juk nesiguodziau ne truputelio, nemaldavau pagalbos, tiesiog graziai pasisiuliau paimti tai, kas kitam nereikalinga, cia labai dideli burbula bandai ispusti. nepatinka man tokie savimi pernelyg pasitikintys ir kitu net nebandantys suprasti zmonesNe

ir daug tokių gerų ir norinčių padėti atsirado?

Kiekvienas gudrus mojuoti is savo varpines. O jei zmogus pasiemes paskola busto isigijimui, remontui? O juk skalbimo masina ne vienintelis daiktas is butines technikos - jau susidarys nemaza sumele. Smerkti kiekvienas greitas, kuris su tuo nera susidures

hashe

kad tik ne Cha cha
buvo man tokia ir dar prastesnė situacija… ir galiu pasakyti, skalbiau rankom ir ne tik ir nieko. ir miegodavau po 4-5 val. per parą. Kai nebuvo pinigų nuėjau dirbti, o ne maldavau pagalbos pas draugus ar nepažįstamus. tiek savigarbos dar turiu. ir metukų man tikrai daugiau ne autorei asmeniškai man būtų gėda kažko prašyti.
tiek to. toliau nesikišiu. galit kolioti ir smerkti kiek norit. bet aš užuot sėdėjus internete tuos pinigus panaudočiau kitaip.

o uz ka mane smerki?Negalima juk taip,kur tolerancija?

[quote]hererra

anita7 rašė:
savo nenaudojamus daiktus kaip skalbiankę , šaldytuvą (3 metų apynaujis) atiduodu arba tėvams arba draugams… prašyti aišku galima, bet nereikia perdėtai jautriai reaguoti į ironiją ar tikėtis kad visi puls gailėtis ar padėti. skalbiankės pačios papasčiausios dabar kainuoja apie 600 Lt tai nemanau kad išsimokėtinai 2 metams paėmus didelė pinigų suma susidarytų…

matai, mazute, neturiu tiek, kad tevams ar draugams dalinti, todel ir prasau pagalbos. netgi tai nejokia pogalba - tiesiog darau gera darba tiems, kurie nori atsikratyti nereikalingu daiktu, ir neturi kur ju padeti!!!o vat issimoketinai imti nieko negalime, nes ir taip ant remontu visus pinigus padedam. juk nesiguodziau ne truputelio, nemaldavau pagalbos, tiesiog graziai pasisiuliau paimti tai, kas kitam nereikalinga, cia labai dideli burbula bandai ispusti. nepatinka man tokie savimi pernelyg pasitikintys ir kitu net nebandantys suprasti zmones

anita7

ir daug tokių gerų ir norinčių padėti atsirado?
[/quote]

kam cia ta tokia ironija reikalinga, Nekaltas zmogus gal tikrai neturi. gudri kalbeti jei pinigu pakanka, bet gi ne visiem taip

[quote]hashe

Kiekvienas gudrus mojuoti is savo varpines. O jei zmogus pasiemes paskola busto isigijimui, remontui? O juk skalbimo masina ne vienintelis daiktas is butines technikos - jau susidarys nemaza sumele. Smerkti kiekvienas greitas, kuris su tuo nera susidures

hashe

[/quote]

Gerai teisingai Taip

o shiaip tai hererra turiu toki daikta, tiksliau mama turi (padovanojau priesh kokius 3 metusNekaltas atrodo) dabar nauja nupirkau tai shita stovi
firma Zoopas Liežuvis shiaip veikia, tik apacioj vandenuka bishki leidzia (senu skalbekliu beda), reikia ten tokia guma
( ~12-20lt) pakeisti ir psio, bet shiaip tai veikia tikrai puse bedos. Veiksmas vyktu apie 65km Cha cha nuo Kauno uz JonavosMirkt
shiaip negarantuoju, bet pabandysiu mama pakalbint kad atiduotu. jei idomu parashyk Laiškas

stabdyk. palik zhmogu ramybej. juk paprashe, o tai TAU nieko nekainuoja. nepatinka - ignoruok.

man regis, tamstele daugiau laiko internete praleidzia. cia kreipiausi taip pat kaip ir koki skelbima i laikrasti buciau idejus. beje, ruosiuos ta ir padaryti, jei cia nesulauksiu jokio pasiulymoTaip beje, internetas man nekainuoja ir kompas buna ijungtas kiaura para, todel prisedu kai tik turiu laisva minute nuo darbu!!!

Nu jo turiu, tokia ruska su vyniojama rankine dziovykleCha cha ar reikia? galiu patc atveztiMirkt kai skalbia labai kratosi i salis tai reiketu prisukti prie grinduJuokiasiCha cha

ok, sutarta. kada galiu pasiimtiCha cha? o paciam ar neprireiks tokio gero daikto kada? gal daugiau kokiu fainu dalyku turi? viska paimsiu…Juokiasi
prajuokinote, dedeJuokiasi