Geriausios Vilniaus mokyklos

Geriausios Vilniaus mokyklos

Sveiki, Mokslo forume užvedžiau šią temą, tačiau ne per daugiausiai sužinojau, tai klausiu ir jūsų:

Taigi pasiknisau po http://www.egzaminai.lt ir radau, kad ten yra visų Lietuvos mokyklų abiturientų egzaminų rezultatai. Kadangi noriu vienai giminaitei patarti į kokią mokyklą pereiti nuo kitų metų (vasarą atsikels į Vilnių gyvent), pabandžiau sudaryt geriausių mokyklų sąrašą.

Principas toks - mokykla tuo geresnė, kuo didesnė dalis laikiusiųjų anglų ir matiekos egzus gavo daugiau nei 75 balus:

1. Licėjus
  2. Jėzuitų
  3. Žemynos
  4. Žirmūnų
  5. Gabijos
  6. M.Biržiškos
  7. S.Nėries
  8. Karoliniškių
  9. Naujamiesčio
  10. 60-oji

Taigi būtų labai gerai išgirst visų susidūrusių nuomonę apie šias mokyklas.

Žinau, kad licėjus yra labai gerai, žmonės faini, mokytojai taip pat. Bet labai sunku.

Žinau, kad Salamoj pusė velnio, bet reikia būt turtingų tėvelių vaikui, kad ten jaustis gerai (pats baigiau, tai žinau kaip nepatogiai jausdavausi be pinigų).

O kaip dėl kitų? Laukiu jūsų komentarų

Tiesa, pasisakymų ir nuomonių rezultatai kol kas tokie:

1. Licėjus +++++
  2. Jėzuitų +
  3. Žemynos +
  4. Žirmūnų ++
  5. Gabijos -++
  6. M.Biržiškos
  7. S.Nėries
  8. Karoliniškių
  9. Naujamiesčio - atkrenta, nes nelietuviška
  10. 60-oji

Gal kas nors turi žinių apie likusias mokyklas?

niu as mokausi zveryno gimnazijoj, tai sake, kad ji pagal lygi penkta vilnius, ir 20ta lietuvojNekaltas wa tejp

o siaip realiai, tai nzn, iki 8kl mokiaus fabuose, paskui ce atejau, ir nera ten jokio didelio skirtumoNekaltas

Man geriausia ta, kurioj as mokiausi ilgiausiai Šypsena Sietuvos vidurine (Justiniskese) Gerai mokytojai labai puikus! bent jau buvo, kai as mokiausi… jei dar neisejo…

Labas gal kas is Sietuvos?

vat as baigiau pries 3 metus J. Basanaviciaus m-kla, girdejau, kad dabar ji laikoma viena is prestiziskiausiu Vilniuj Drovus

Kol as dar mokiausi "Minties", tol ji gerule buvo, sustiprinta matematika ir siaip personazai daug maz normalus dalyvavo jos veikloje, isskyrus direktoriu, kuris po siai dienai tas pats. Bet po metu ivyko luzis, viskas smarkiai pasikeite, pradejo vartot narkotikus, kaip ir kitose mokyklose, krito mokymosi lygis ir t.t. nezinau, kaip yra dabar, bet mane ji ismoke - fizikos, lietuviu kalbos ir logiskai mastyt.

o kokie atsiliepimai apie Fabijoniskiu vidurine? zadejkos g.

niuz as tai galiu apie Gabijos mokykla pasakyt…
tai va , ten visai nebloga atmosfera mokytis , ypac vyresnese gimnazinese klasese … daugumos mokytoju tikslas yra visdelto ismokyti , o ne atkalti tas savo valandas… yra gana daug bureliu ir t.t.
zodziu esme tokia dedu prie sios mokyklos pliusa…
savo nuoziura ji dar prideciau Uzupio gimnazijai Mirkt

Hei malonu Labas ash baigiau ja pries… em Nekaltas… 1999 metais va Cha cha… siaip tai tikrai nebloga mokykla, ypac fizinio mokytojai keli Juokiasi

Em I know you Apakęs ish matymo Nekaltas, tu turi sese kelia8si metais vyresne uzhtave, lygiai taip pat garbanota ir labai panasia i tave? ane??? NekaltasCha cha

O aš tai tik už savo mokyklėlę - Žemynos gimnaziją. Baigiau 1999, tai tuo metu ji buvo super… Kaip dabar - nežinau Ne

aga… turiu sesute ir visi sako, kad panasia Cha cha

geru girdet neteko…Nekaltas nors sejp taj ten 7m mokiuas, ir viskas tvarkoj buwaCha cha

as esu baigusi zveryno gimnazija. anoks ten stebuklas Šypsena jei gerus kysius nesi - busi protingas su gerais pazymiais Liežuvis nors visada buna ishimciu.
geriausia butu kokia nors privati mokykla Taip

Na, nezinau, kokio jau ten gerumo ta Zveryno gimnazija. Šypsena Gal, kai pasikeis direktore, pageres.Kol kas ten klesti kysiai. Pati ten mokiausi nuo pirmos iki galo, tai nuomone nekokia. Nors tada dar tarybiniai laikai buvo Šypsena Bet kas ten galejo pasikeisti, jei direktore tarybinio palikimo…
Mano dukte siuo metu mokosi Karoliniskiu gimnazijoje - nesiskundziam.

Aš senai senai baigiau Žirmūnų (ex 7-oji).Mokymo lygis ir mokinių dusinimo lygis tai buvo aukštumoje, bet nežinau ar norėčiau kam rekomenduoti tai praeiti ir išbandyti savo kailiu.Šioje mokykloje su mokiniu absoliučiai niekas nesiskaitė - mokytojas galėjo ramiai sau vožti per dantis mokiniui, vos ne kasdien būdavo tikrinamos kišenės ir krepšiai, mokytojai galėjo laisvai tyčiotis iš silpnesnių mokinių (visaip išvadindavo)…
Dabar vaikštau ten krepšinio pažaisti, tai matau, kad tvarka beveik nepasikeitė - mokinius strojina kas gali ir kaip gali.
Tiesa, atėjus mokytis į aukštąją m-lą,iki 2-ojo kurso jautėsi, kad mokykloje fizikos ir matematikos lygis buvo aukštesnis ir nebuvo kas veikia iki to laiko.

P.S.Turiu pažystamą - vienos iš Vilniaus mokyklų direktorių, tai jis man pasakė vieną tokią psichologų pastebėjimą, kad greižtas auklėjimas pagimdo vidutinybes Nekaltas

Prashau i sarasha itraukti ir Simono Daukanto vid.m-kla
Labas

Buvo jau tokia tema siame klube, autoriau. Jei netingi, paieskok archyve, turetu buti sukurta rugsejo-spalio menesiais…

O mokyklu reitingus siulau daryti ne pagal bangieciu atsiliepimus, o pagal aukstuju mokyklu vertinimus… Pavaiksciok ir susirink info…

Kiek girdejau, po VTGTM Licėjaus antroje vietoje eina Jezuitu gimnazija… Nors mano duomenys tikrai nera nauji…