Geriausio sampuno rinkimai! (Suvestine 246-oje zinuteje)

na, o dabar nusipirkus Sunsilk balzama ir sampuna.Visai nieko Šypsena

Man geriausia Jonson&Jonson ir Seba-Med.
Beje nevisi brangus geri. Turiu nusipirkes Klorane (kainavo 28lt), tai sunaudojes puse buteliuko supratau kad mano plaukams jis laabai nepatinka.
Beje Head and Shoulder bei Pantene taip pat man nelabai patinka.

Svave Thermosilk - labai patinka… ir dar herbal essences (nors ju reklamos ir visai tupos, bet sampunai geri)

Amway GeraiFructisGeraiir Nivea Gerai

O man Keune labai nepatiko arba netikoCha cha

Plauku skalavimas vandeniu riebalu ir nesvarumu nepasalina…Ne Va ta tai puikiai zinau!Taip

Siaip as naudoju AVON Advance serijos sampuna. Siaip man pats geriausias!Gerai Ta prasme, plaukai atrodo graziausiai ir nesiriebaluoja. Bet dar plaunu ir su Fructis. Siaip ir neblogas, bet, jei nori-plauk kasdien.Nekaltas Nu bet antra diena plaukai visdelto pakenciami, vaiksciot galima. Ir isvis man joks sampunas netinka, galiu pasakyt. Vonioje gal 10 buteliuku.Nekaltas Nusiperku, isbandau, nusiviliu ir padedu. O Dove tai tikra nesamone!Baisu Po dienos plaukai atrodo kaip savaite neplauti!ApakęsVeee Isvis, yra pleiskanu atsirade. T.y. visai issausejo galvos oda! Net Nizoral’is nieko nepadejo. Nesuprantu kas darosi. Galvojau nuo to AVON sampuno, tada bent 10 pakeiciau, nieko geresnio neradau ir vel gryzau prie pastarojo.

…Fructis ( su balzamu, norm plaukam ) ir AVON ( trejopo poveikio) Šypsena…siaip va isreklamuotas El`vital purumo suteikiantis kazkaip visai nepatinka, Šypsena

xi xi…
Juokiasi
na man pvz geriausias shampuns yr AVON firmos, ten gana yvairiu yr ir gana shauniai poto plaukuciai kwep ir sheip tai nesiriebaluoja baisiai Šypsena

eik tu!!!!!!as pati ji naudoju,tai kaip ir sunerimauNekaltasnors siap manau kad nesamone cia…Ne
o sampoona daznai keiciu -wella,fructis,pantene,elvital…zinau kad blogiausi man palmolive ir timoteiBaisu

Taip taip, o butu dar sauniau, kad kartu paminetumet tu sauniuju sampunu kainas Drovus as irgi kazkur girdejau, kad Lacme liukus, ypac butu idomu, kiek kainuoja tie stebuklingi sampunai is kirpyklu, pvz kazkas minejo wella ps ir pan.
aciuŠypsena

L’oreal Elvital- ploniems ir gležniems- geresnio nesu radus- keli metai kaip plaunu tik su juo- nei slenka, nei veliasiGerai Dabar tą purumo teikiantį naudoju- irgi nieko- tinka. Kažkada Wellos pabandžiau- nusivyliau- stagarais plaukai styrojo, nors skirtas irgi ploniems buvo… Dar gerai yra vaikiškais plautCha cha

Nemazai prirasyta, bet jokios naudos. Taip ir neaisku kuris geriausias…

Ok tuoj bus suvestineŠypsena

“Herbal esensies”, aisku, kokybe geriausiai matosi naudojant balzama Šypsena visada naudoju ji… tai “Herbal esensies” Gerai labai lengvai issisukuoja dregni plaukai ir kvepia…Laimingas po “Pantene Pro-V” balzamo irgi puikiai issisukuoja, bet ne taip kvepia Laimingas


Suvestine

1. Fructis 8 (taip pat yra 3 nusiskundimai, taip kad sitas sampunas ne visiems tinka) 2. Nivea 7 3. Avon 6 4. Loreal Elvital 4 5. Pantene ProV 4 6. Herbal essences 3 7. Wella PS 2 8. Amway 2 9. Lakme 2 10. Head and shoulders 1 11. Wasg&go 1 12. Sunsilk 1 13. Palmolive 1 14. Dove 1 15. Jonson&Jonson 1 16. Seba-Med 1 17. Svave Thermosilk 1 18. Citre shine 1 19. Pregaine 1 20. Fitoval 1 21. Kiaune 1 22. Gamtos jega 1

Sie sampunai tinka daugeliui zmoniu taciau tikrai ne visiems taip kad jusu teise rinktis. Svarbiausia keisti sampuna ir atrasti jums tinkanti. Laukiu dar nuomoniu, rasykit ir butinai papildysiu sarasa.Šypsena

Nivea man tikrai labai patinka Gerai Esu naudojusi ir Lakme, tai irgi geras sapmunas, tik dabar manau, kad neverta uz tokia kaina pirkti, galima ir pigesniu issirinti taip pat geru Mirkt

Labai aciu uz atsakyma, lekiu taisyt suvestinesŠypsena

ta kaina tai tikrai nieko nereiskia.nes pvz.
Lietuvoj CItre shine apie 20 lt kainuoja, o vat USOJ vos 3$,kai tuo tarpu fructis apie 4$. nuo to citre taip pleiskanom isejau,vos atsikraciau.fructis pleiskanotiem plaukam padejo…

Man patinka Palmolive, Loreal Elvital, Timotei, Schauma. Gerai
Taip pat Head & Shoulders kartais panaudoju, jei pleiskanotis pradeda. Laimingas