Geriausio sampuno rinkimai! (Suvestine 246-oje zinuteje)

Geriausio sampuno rinkimai! (Suvestine 246-oje zinuteje)

Man siuo metu pats geriausias svelnus sampunas - Kleraderm Tri Kol’s Frequent Use Shampoo.

man tai labiausiai patinka pantene su aminaisŠypsena

ech, čia turbūt akivaizdžiausias kadanors akių dūmimas reklamoje. bandėm padiskutuoti kažkada su kolegomis, kaip prieš visus proteomikos dėsnius iš plaukų keratino iškrenta tos amino rūgštys (nu nors ranką nukirskit, praradęs amino rūgštį struktūrinis polipeptidas degraduoja, praranda savo formą ir funkcijas), o šampūne esantis stebuklingas amino rugščių derinys, dar neįtikinamiau nuskaito visą polipeptidą ir įterpia būtent iškritusią amino rūgštį (vėl klausimas, kaip įterpia?). manau, reklamos kūrėjai pretenduoja gaut Nobelio premiją jei atsakytų bent į vieną savo reklamoje teigiamą teiginį Juokiasi

Tai koks sampunas nemeluoja? kaip atstayti amino rugstis ir atstatyti plauko funkcijas? Neimano? Kaip ir alveole, dingsta visam?
Jei sampunas tik teoriskai i polipeptida iterpia iskritusia amino rugsti, tai kokia praktine nauda duoda sampunas?

oho, daug nelogiškų klausimų. sunku būtų greitai ir trumpai į juos atsakyti. gal kokią kitą dieną. keratinas yra struktūrinis polipeptidas, amino rūgštys nebyra kaip kamuoliukai. nežinau kaip paprastai tai išaiškinti.

hm… bandau suvokti, bet nepavyksta…

tada paprasciau: jei reklama meluoja ( hm, dabar galvoju, kokioje reklamoje kazka panasaus teigia ), tai ar is tiesu yra tos medziagos sampune, ar tik teorija, kuri nepagrista praktika.

Aš už Eucerin tik, kad kaina kandžiojasi

visu ne maximiniu produktu kainos kandziojasi…

kuris Goldwell geresnis? LC2 nete praktiskai nerandu,nebent kokiam e-bay,o per ten nenoriu pirkt,Kerasilk siek tiek daugiau.man reiktu silpniems,xemiskai pazeistiems plaukams.jei turi kokia nuoroda (aisku geriau uk ne statuose) mestelk man prasau,uzsisakysiu,nes plaukams ragas svelniai tariant.daba L’Oreal naudoju,lyg ir plaukai atsigavo (kaip ir sakei) bet vistiek ne tas.
radau va tokius:
http://www.cowburnyourhair.co.uk/awp/activelst.asp?rid=1&cat=2, http://www.whataboutyourhair.com/ishop/904/shopscr4206.html
ir http://www.hairsupermarket.com/manufacturer.asp?id=36

Atrodo seniau L’angelica naudojau, geras buvo. Dabar kazkoki kitoki zaliam, apvaliam indely su dilgelem Naturals ar pan., irgi geras. Man nlb svarbu koks ten sampunas. Koki mama nuperka, toks gerai, dar neteko namie matyt tu reklamuojamu sampunu. Sia vasara supratau kodel, po dvieju savaiciu wash&go naudojimo pradejo slinkt plaukaiPavargęs

gabsteris> Goldwell Vital Care (pirmas šia nuoroda http://www.cowburnyourhair.co.uk/awp/viewdetails.asp?vid=2&cat=2&rid=1
, tik čia rodos visa Vital Care linija, šampūnas permatomame tamsiai gelsvame butelyje). beje iš Goldwell LC2 linijos geriausias. esu išbandęs ir Structure repair ir Moisture repair, vistik Vital Care geriausias.

perskaičiau visą diskusiją.
su kai kuriais monoxide teginiais negaliu sutikti:
žmogus sau išleidžia tiek pinigų, kiek save myli. taip, tokiu atveju, kai tų pinigų turi. ne kiekvienas yra gerai uždirbantis ar turintis gerai uždirbančius tėvus. ir tada tenka pirkti nupigintą ar šiaip pigiausią šampūną, galvojan toli gražu ne apie kokybę, o apie kainą, nes riebaluotais plaukais nevaikščiosi.

įrašymui į statistiką:
man asmeniškai labai tiko kerasilk (goldwell) šampūnas.

(nuskambes gal labai pasikelusiai, bet…) as tai ALBERTO naudoju, taciau kiek ziurejau lietuvoje jo nera,o gal nerandu, bet sampunai ir balzamai suppppper!

Niu va, pagaliau ryžaus rimtai susigriebti ir susitavrkyt plaukus. Nusipirkau “Kerasilk Rich Care” - turėjau iiiilgą pokalbį su asistente kol išsirinkau tokį, kuris galėtų padėti mano plaukams ir nedraskytų kišenės savo kainaMirktParašysiu po mėnesio kaip seksisCha chaLabas

o aš bandysiu les karites šampūną, šiandien nusipirkau Šypsena

Garnier fructis Mirkt

Geriau parasykit kas nuo pleiskanu geriausia!!!
Bo nuo ukisko muilo (sklepuky dar liko rusu laiku su pavadinimu 70%)apakt baigiu…Žliumbia

Negaleciau kokio nors isskirti. man visi tinka (aisku neperku bet kokio, turguj uz pora litu)Kiekviena karta perku vis kitoki, nes pabosta, norisi naujo kvapo, pakuotes ir pan.

aga, man taip pat nuo to Fructis kazkada buvo pradeje plaukai slinkt Apakęs