Geriausias HDD?

Geriausias HDD?

Sveiki, pats turiu IBM 40 7200 RPM, nusiskundimu neturiu.

O kokia programa testuoti HDD ???
Galit nurodyti adresa ???

Dekoju Alus

nu naudoju baraccuda 4 ir problemu neturiu…

Gerai ten suklydau parasyti,
http://www.PcWorld.com paskui i Storage Devices
Sorry!!!

na jum telieka pabandyti 4 baraccuda ir viskas tuo pasakyta. ce nesnekama apie 3 baraccuda, kuri tikraj nera labaj gera, o 4 nu galiu pasalyt nemaciau geresnes…

2poizzon

vienzo turi IBM dar tik pora men tai kol kas negaliu pasakyt ar jis is brokuotos partijos ar nia. Mirkt

yra toks saitas http://www.hardware.ru
Ten apie gelezis yra daug prirasyta, testai , palyginimai ir t.t.
Cia, Lietuvoje, nera tiek galimybiu ir bazes kad isbandyti visas gelezis. Nebent sedeti kompu firmoj ir tau mokes atlyginima uz tai kad tu prievartausi visokiais budais gelezis ir po to siulysi pirkejams tai kas geriausia. Bet joks shefas nelaikys darmajedo, kuris tik apie geleziukus knaisiojasi… daikta reikia parduoti, tik tada firma klestes.
I musu karalyste patenka toli grazu ne pacios geriausios gelezys. Komersantai pavaro kartais papigiaj atsikratomo broko ir tada jau prasideda… veinam tas neina, kitam tas uzsilenke… Geras Hardas ar bet kokia kita gelezis, kuri dirba ir dirba ilgai. Visi naujai atsirade Lietuvoje nauji HDD gali buti ir geri ir blogi, nes paprasciausiai nera statistikos apie ju ekspluotacija. Apie juos gali kalbeti tik is lyginamuju testu, o apie bad sektoriu atsiradima, kaitima ir kitas problemas, atsirandancias eigoj spresti galima tik po tam tikro laiko. Geriausiai gali pasakyti dileriniu firmu klerkai, kurie tvarko garantinio remonto ir keitimo reikalus. Bet kas tau duos ta statistika, komercine paslaptis…

Body rašė:

Esu skaites rusiskame "xakeryje", kaip jie ten rase apie hard’us, tai wester digital geriausi!

pritariu!!!
4 baracudaBlogai

aviriMirkt) matau nieka nenusimanaj, ji del to ir kampuota kad sumazintu vibracijos didy.

Maxtoras 30 GB daba pas mane, tyliai dirba, jau kokia 4 menesiai jokiu problemu po to, kai pasikeiciau 30 Gb Samsunga

Asmeniskai is mano praktikos:
Pirmans normalus hardas buvo pries 5 metus atrodo, seagate, 10gb, 7200rpm.
nu ce pats paciausias hdd koki teko turet,numire tik praietais metais, tai as su juo 4 metus pasiturejau…tylus, greitas…zodziu liuks.
kai jis numire, tada turejau samsunga, 40gb,7200rpm…laaabai trashkejo…kazhkaip ir letai dirbo… jis atlaike gal metus, tada teko maxtora pirktis(30gb,7200rpm, garsei dirba…ir neprilygsta seagate darbo greiciui), kuris ir dabar mano windowsams tarnauja. maxtoriu kai isidejau, ir suinstalinau gal menesi strigo windowsai(krovimosi metu), kol nepadareu dinaminio, tei daba susitvarke.

papildomai turejau 20gb,7200rpm samsunga. ji nesiojaus visur…ispudingus smugius atlaike, bet letai jis veike ir burzge kaip traktorius…palaike apie 6men…

tei va, seagate’as paliko ispudi…rekomenduoceu tik seagate firmos hddTaip