geriausias filmas apskritai is visu

geriausias filmas apskritai is visu

geriausias filmas apskritai is visu

apskritai - Titanikas
kampuotai - Donnie Darko

be kampuLiežuvisApskritai -"Lenktynes su velniu" su TOBIU MAKGVAIRU Gerai Labai ziauru,bet labai netiketai stiliova ir "teisinga"-sake,amerikieciai viduriavo pamate sita versijaCha cha

Operacija ‘y’ ir visi kiti Shuriko nuotykiai
Brilijantine ranka
Nu pogodi

"Knocking on heaven’s door"
"A clockwork orange"
"Caro zudikas"

Pagalvojau truputi ir sumasciau, kad siaip daug geru (mano nuomone) filmu teko matyt… "Idiotai", "Morcius", "Blokpostas", "Apie zmones ir ishsigimelius", "Acid house"… bet PATYS PATYSTaip tai tie 3 virsuj

Tadas Blinda…Taip Cha cha

Ne tik juuokauju…Aš nekaltas

Shiaip tai per sunku nes tiek daug nuostabiu filmu yra, ir ash negaliu pasirinkti megstamiausia…Ne

Terminator II GeraiGeraiGeraiGeraiGerai

Austin Powers 2
GeraiKietas
Kietas
Taip

sunku ka ir pasiulyti… nemazai geru filmu yra… ko nepaminesiu ta nuskriausiu…Kietas

gladiatorius Gerai

neisivaizduoju kaip galima isrinkti viena filma. Tarkim visos tos suvestines geriausiu filmu rinkikai ir tt. lyg ir raso,( jei gerai pamenu), kad "Piletis Keinas"- pats pat paciausias, antras atrodo "Krikstatevis"… o man pacia patinka "Gyvenimas yra grazus"
bet nesakau, kad tai pats geriausias filmas. Tikrai yra geresniu, bet is mano matytu sitas man labiausia patinka Šypsena

forestas gampas
gyvenimas yra grazus
kovos klubas
didziosios viltys
matrica
zaidimas

Siaip cia reiketu isskirstyt kategorijom, tarkim geriausia komedija, veiksmo ir t.t, nes labai daug yra geru…

lock, stock and two smoking barrels
trainspotting
dauguma senu filmu su jackie chan

styveno soderbergo ‘kafka’,
is lietuvisku neabejotinai skrydis per lietuva… na arba nuomos sutartis

Maskva. (su ingeborga Dapkunaite)
Nezinau, kodel jis man taip istrigo, bet istrigo. Kai paziurejau pirma karta, dar nesupratau, ar jis man patinka, bet paskui - jega.Gerai
Intelektualus, ciniskas, be galo ironiskas, ne saldus, ne grandiozinis, labai savitas. Su keista nuotaika.

Forestas Gampas Gerai
gyvenimas yra grazus GeraiGeraiGerai
Kovos klubas
Ne

gal pasirodys tai labai vaikiska bet man patinka Harry Potter abi dalys!

1 jackass
2 jackass
3 jackass
4 jackass
gerai pagalvojus ir penkta ir sesta ir septinta ir t.t butu jackass
nu nabent kokioje 100 vietoje butu lord of the rings