GERIAUSIA KAVINE AR UZEIGA KAUNE?

GERIAUSIA KAVINE AR UZEIGA KAUNE?

idomu i kokia kavine, uzega ar pan. geriausia eit kaune…? kol kas tai zinau tik "antrus namus", "skliautus", "avili"…

man asmeniskai labai patinka "keturi metu laikai", nors aptarnavimas ten nekok, bet ten labai jaukuTaip

o kur tai yra?

Na,tas kabaku puikumas baisiai subtilus dalykas-priklauso nuo skonio. Tarkim man labai patinka :

  • "Senamiescio vynine" , nes ten rengiami puikus akustiniai muzikos vakarai savaitgaliais. Beto,tinkamas interjeras bei dvasia tiek pasimatymams,tiek draugu kompanijai.
  • "Suflerio budele" - menininku meka. Kazkas panasaus i "Antrus namus" tik daug bohemiskiau.
  • B.O. patariu grynai is saliskumo bei nostalgijos Angelas
  • Desertinis baras penlo mano simpatijas del baisiai skaniu patiekalu, arbateles,desertu Cha cha ir del grazios paveiksleliu galerijos ,sukabintos ant sienos.

Taigi,drasiai eik i bent viena is siu kabaku ir butinai pasakyk savo ispudzius Mirkt Tik dar vienas patarimas:svarbiausia yra zmones,su kuriais eini ten Laimingas

del "suflerio budeles" nebuciau tokia garantuotaNe. ten, bent jau man pasirode, nelabai jauku, ir per daug prirukyta (net akis griauzt pradejo), nors siaip tai visai Gerai, kaip ziMZum rase, bohemiska aplinka

gerai parashysiu savo ispudzius kai apsilankysiuŠypsena
suflerio budele zinau, bet man tai ten kazkaip keistai pasirode, bohemishka aplinka ir zmones, viskas butu labai fainai, bet pats kabakas man nepatiko kazkodel…Ne "antri namai" man zymiai fainiau…Šypsena

o kur yra B.O.?

pirma vieta: B.O-nes ten pats sauniausias kabakas AlusAlusAlusGirtas
antra vieta: suflerke-nes ten visai normaliai viskasKavaCha cha
trecia vieta: bumerangas-nes pakeliui einant is mokslo istaigosJuokiasi
ketvirta vieta:skliautas-nes ten publika truputi per rimta renkas Kietas
paskutine vieta:antri namai-nes ten SLYKSTUS aptarnavimas Ignoruoju

tai ar pasakys man kas nors kur tas B.O.??? norechiau paziuret kas ten geroŠypsena

man tai nepasirode antruose namuose kad butu shlykshtus aptarnavimas, beto shiaip tai man ne taip jau labai ir svarbu buna, nes paprastai ten ateinu tikrai ne prisivalgytŠypsena o pats kabakiukas man tai labai fainasŠypsena
Gerai

man tai svarbu ir tai,kaip su manim yra elgiamasi Liežuvis o b.o.tai yra toje gatveje,priesais vilniaus universiteta.dar toje gatveje yra kdi ir psichuske Juokiasi

sako, geriausia B.O…

Prie viso sarasiuko as dar Galera prideciau Gerai

ot tai dekui…Šypsena

man tai bajorkiemis patinka, gal nevisai kaune, bet salia.
o siaip daznai bunu arenos rusy (nors ir picerija ten), berneliu uzeiga senamiestyje irgi faina, labai fainos padavejos us tautiniais rubaisŠypsena

jei atminti neapgauna, muitines 9 adresu yraNekaltas

Ai, tai tas mėlynasis apelsinas? Niekada nebuvau, tik girdėjau…

oi kaip faina, kad kažkas ir Kaunu susidomėjo Šypsena ypač todėl, kad minėtuose kabakuose labai daug mano vakarų ir popiečių praleista buvo…žiauriai daug iš tikrųjų Mirkt
Pirmos vietos B.O’škei neskirsiu, nes muzika ten man nepatinka.ir šiaip publika dažniausiai man neartima.nepasėdėsi ramiai.
Suflerkė labai miela vieta dėl to, kad ten visą laiką tie patys veidai. Kas jų nepažįsta,tas gali susipažinti iš karto. Minusas- visada labai prirūkyta.Ir muzika būna ne į temą. šiaip tai mano mėgstamiausias kabakas.
Skliautai irgi mėgstamiausias. Ypač vasarą po tais skėtukais lauke Tūsas
Labai gera ir žiemą,nes jauku.Minusas - daug neturinčių ką veikti senių, kurie vis sugalvoja papošlinti su mergaitėm.
Antruose namuose mane visad kažkokia melancholija pagauna. Na manyčiau ne vietoj žmonės pasidarė kabaką - tos mašinos, triukšmas, kažkokia nejauki atmosfera kartais būna, ir užeina bile kokie iš gatvės.
O bumerangas pagal mane tai skylė kokių reta.Klaustrofobiška vietelė ir dar tie amžini barmenės pažįstami…Nežinau, man labai svarbu publika.

Šiaip kiek girdėjau dabar labai gera pasidarė Orleanas.Ir beje Senamiesčio Vyninė visai faina.