Geriausia antivirusine seneliui (labai letam PC)

Geriausia antivirusine seneliui (labai letam PC)

Sveiki, reikia patarimo, kokia antivirusine patartumet naudoti P II 350Mhz kompiuteriui, kad jo nestabdytu, bet ir pakankamai saugotu. Galvojau AVG, bet ar ji pakankamai saugi. OS jei ka WINME ACIU Šypsena

Nezinau kiek saugi (turiu omeni 7 nemokama versija), nes dar kiek laiko naudoju, tai nemaciau niekada pranesimo apie virusus (ne del to kad nesaugo, o del to (tikriausia) kad vaikstau tik ten kur reikia Šypsena). Pabandyk. Jei prie to kompo sedes ne kox nors kreivarankis tai ir virusu neprisigaudysi. Šypsena

free-av.com tik dar pries tai susiinstaliuo, jei win95 free-av.com/sysupe.exe

Radau tam puslapeli siuos failus, kaip suprantu man reikia 3, ar dar ir update(EN) parsisiusti: 1. Indication for Windows 95 users 2. mfc42.dll Update (EN) 3. antivir.vdf 4. Command line scanner - ave32.zip

Ne ten pažiūrėjai: Please click on the AntiVir logo to start the download.

Mano manymu, AVG yra lb gera… As i 30 PC siuo metu esu ja idieges ir jokiu problemu, tik reikia updetint visada laiku… Be to, ji nemokama Šypsena

Sorry, angliskai ne labai kertu Mirkt

paspaudi ir antivir paveiksliuko ir siunties. linkas ten.

kai turejau 133MHz P 1 tai NAV 2000 po to 2001 sukosi pas mane. dirbti buvo galima.

Šiap mažiausiai resursų dr web naudoja

Dr.Web, F-Prot, NOD32

bet efektyviausias is free-av.com

nod’as taupus ir gerai gaudo Šypsena

pritariu kad nebloga, tik kam galvot apie updat’us? Ji gi automatiskai atsinaujina Mirkt

Kazkada lietuviskam kompiuterijos zurnale buvo super galingu kompiuteriu testas. Buvo ir su Pentium 350 CPU. Šypsena