Geriau žinoti ar nežinoti apie neištikimybę?

Geriau žinoti ar nežinoti apie neištikimybę?

Visuomet maniau, kad geriau jau žinoti, bent jau žinosi už ką mušt ar bart, …o gal geriau nežinoti - juk taip skaudu… Dabar aš sužinojau, bet net nežinau kaip man būtų geriau… Man skaudu, Sunku… kaip kokia tona…o gal dar daugiau…

Jei del nervu tai geriau uzsimerkti ir nieko nematyti,nezinoti, bet jei del realybes tai geriau zinoti visa teisybe…

jei nezinai,lengviau,bet jei jau taip yra,tai geriau suzinoti kuo anksciau.

Na ir taip ir taip, teisybe yra gerai, tik kartais ji buna labai skaudi, bet teisinga. O kartais tiesiog buna geriau nezinoti, juk ko nezinai, del to galva neskauda, bet kai suzinai po kurio laiko, buna dar skaudziau…Net nezinau gal geriau nezinoti, bet kad tai niekada gyvenime neishlystu ir nekenktu seimos tarpusavio santykiams… O geriausia nebuti neishtikiman ir bus viskas ciki…Nekaltas Šypsena

Tai ir yra tona (o gal ir daugiau)…Akmuo.
Linkiu stiprybes. Ridenti teks aukstai…
Bet po to - pakalne.

Geriau zinoti. O ka suzinojusi darysi, spresti tik tau. Manau dar yra skirtumas tarp kuniskos ir dvasines neistikimybes.

gal geriau klausti ka daryt kai suzinaiNekaltas

Zinot, kai skaudu bebutuLiūdnas , geriau zinotTaip

Zinoti ar nezinoti??? NežinauNekaltas
Na bent ash tai noreciau zinoti tik tuo atveju jei: Vyras laksto i kaire ir i deshine po kelis kartus Blogai Daugiau komentaru manau ir nereikia Mirkt
O nezinoti jei: Vyras nusikalto tik viena karta "Nekaltas" Patikslinu: tas vienas kartas tikrai skaudus NustebęsŽliumbia bet tai suzinojus santykiams ishkarto galas Sudužusi širdis Atleist, atleisciau, taciau negaleciau gyventi su zmogum, kuriuo visishkai pasitiketi daugiau negaliu Ne

as, po velniu, tikrai nenoreciau zinoti apie tai, nes uz save neatsakau Kanda

Sakyciau kad nezinoti …
jai tai yra kartais ir be jokios pabaigos, (o shiais laikais istikimu… na nebent pradzioj, bet kad visa gyvenima isbutu neparagave uzdrausto vaisiaus- Netikiu )
bet jai prasideda kokie romanai , tada jau reiketu zinoti nes tikrai nieko gero nebebus …
O kaip turbut jau daug kartu sneketa, vyras (gal ir moterys taip pat -nezinau) nuklydes karta i shone, ir jai tuom ir pasibaigia su ta moterim, tai jis nesuteikia jokios reiksmes , sheima yra tabu ir tiek. Nezinau kaip reiketu elgtis kad sulaikyti nuo neistikimybes … Neimanoma …tiesiog ir dabar mes to nezinom ir gyvenam graziai ir laimingai…
Netikit … O jus tuom tikri…? Cha cha Mirkt

p.s. jai ka cia tik mano nuomone ir per daug nesikarsciuokit Šypsena Mirkt

Geriau nežinoti. Nežinai ir neskauda…

Nezinai ir sirdies neskauda. Bet geriau jau suzinoti anksciau, nei veliau, nes, kaip sakoma, yla anksciau ar veliau vistiek islis is maiso.

Jei tai- tik vienos nakties nuotykis, geriau nežinoti.

Man atrodo, kad geriau nezhinot, jei tai buvo kazhkada, bet geriau zhinot, jei tai yra dabar. Labas

Cia kaip paziuresi:ar geriau nezinot,kad Tave zemina,ir mausto-tokiu budu mazindami Tavo oruma,ar gerew apie tai zinoti ir laiku uzkirsti tam kelia.
Apie pasitikejima nebekalbu-jokio pasitikejimo buti nebegali.NeNeNe

Geriau zinoti, nors jokio gerumo is viso nematau;( Veliau ar anksciau tokie dalykai isplaukia, todel geriau iskesti tai anksciau.

visada maniau kad geriau zinot,bet jei taip pasielgtu maniskis (tfu tfu tfu) tai dabar jau manau kad nenoreciau to zinoti…uzjauciu…NežinauNežinauNežinau

jei tai buwo vienas ir paskutinis kartas - geriau nezinot… nu o jei nuolat kartojas tai geriau zinot ir tiesiog issiskirt