Gerbkim VISŲ NUOMONĘ

Gerbkim VISŲ NUOMONĘ

Sveiki VISI,
turiu konvertuotą video į CD.
Pirmadienį bus INTERNETE.

IKI

O gal pries dedant i interneta galima perziuret Šypsena
a vdrug ten kompromituojancios medziagos pilna a? Cha cha Cha cha Cha cha

Apakęs

Bliamba…
Tai tipo, kankinkites visi iki pimadienio, ane?
Zhiauru…

P.S…ir shita…hm…nu kaip chia…jei kam ant keliu as ten sedzhiu, gal ishkirpk…ka? Cha cha

BŪTENT dabar CENCURUOJU vaizdą.

p.s. gausit PILNĄ versiją Mirkt

OGI_ taip dar nebuvo, kad be visų pritarimo būtų vaizdas paleistas į eterįPiktas Mes visi pažiūrim po to nusprendžiam, o tavo vieno šališkas cenzūravimas man neatrodo patikimasPiktas Nebūk šmikisCha cha

Aš irgi ten buvau Mirkt turbūt,noriu gauti be cenzūros Cha cha Neo į meetą Kaune važiuoja,galėtum perduotiMirkt Dėkuj iš anksto.

kazkas ten ne taip nieko neina paziureti

as dabar nusikraudineju, o kas ten negerai Apakęs

Man irgi nerodo NustebęsBlogaiŠikšnosparnis

kas jau parsisiunte ir kam nerodo vaizdo, prashom visi horom i http://www.divx.com/divx/ ir siunciate free versija, instaliojate ir vsio Šypsena)

Na blaimba, jokios cenzuros, jokiu autoriniu teisiu, jokiu pagrindiniu aktoriu sutikomo!!Apakęs Nieks taip nedaro!NeNa mano laikais, tai mes visi dalyvavusieji padareme neeilini skubu susibegima, perziurejome tuos video kadriukus begurksnodami aluti, ivertinome kadru pavojingumaMirkt ir kas norejo cia pat vietoje prakepiau tuos VCDGerai. Taip buvo issaugotas konfidencialumasAš nekaltas Manau kad reiks jus apskusti kokiai LATGA’i ar ka?Cha cha

Paskutiniu laiku APLINKUI BANGĄ ATSIRADO DAUG JAUTRIŲ.
Vieni BIJO savo foto,kiti BIJO save pamatyti per telika,BIJO kai apie juos kalba…

MIELIEJI,
paprastas dalykas.
Neteko GIRDĖTI,kad nors vieną personą kas nebut suryšę fotkint,filmuot ar panašiai.Visi einat savo noru į MEET’us,kai jus fotokina - ŠYPSOTĖS,esat LAIMINGI,bet blyn…
…ko KOMPLEKSUOJAT kai atsiranda produktas,kuris LYGUS jūsų ANKSTEASNIEMS VEIKSMAMS ?

Ogis

Siaip ne taip per nakti nusikroviau abi dalis ir, pasinaudojus Quest2K rekomendacija, perziurejau.
Niuu, Jus visi tokie tokie cooooool Bučkis Bučkis Bučkis Gėlės Gėlės Gėlės, be zodziu Mirkt
Kada pratesimas… Cha cha Cha cha Cha cha
Saunuoliai Gerai

Nu sunervinai, su savo pareiskimais… As kaip visada pabusiu atviras: su tavim as i zvalgyba neiciau, cia maksimum. Minimum del nieko nesitarciau. Jei tu dabar supyktum ir nebendrautum, buciau labai patenkintas. Cha cha

As tau pasakysiu savo nuomone: visos nuotraukos ir filmuota medziaga skirta tik dalyvavusiems. Nera cia jokios baimes. Paprasciausiai as neiskrypelis kad pasitenkinciau "nusirenginedamas" visam Bangos portalui.
Man nereikalinga nei nei teigiama nei neigiama reklama.

Ką gi.
pirma - aš nedariau nei vienos FOTO
antrą - niekados NESIULIAU nei tau nei kam kitam jų daryti
trečia - niekas nei tavęs nei kito kipso neklausė kur tu dėsi FOTO kurias darot ir turit savo kolekcijoje
ketvirtą - ASMENIŠKAI tau - PIKSTA tie kurie yra KALTI ir juolab MANO NUOMONĖ - tartis su tavimi NESIRUOŠIU ir į žvalgyba eina RAMŪS ŽMONĖS
penktą - gyvenime esu MATĘS VISOKIO VAIZDO ir jei ŽMOGUS NEATSAKO už savo ŽODŽIUS ir VEIKSMUS - NERVINASI apie tai girdėdamas
šeštą - darmai gaišau laiką darydamas VIDEO
septyntą - viską NULINU
aštuntą - GERBIU NUOMONES VISŲ ŽMONIŲ
devintą - YRA kaip YRA

taškas

nu va, norejau kaip geriau, o isejo kaip visada…Nustebęs

galiu pasakyti tik tiek, jeigu zmogus neturi ka slepti tai tokiu kalbu is vis neturi buti.

geros dienos visiems

Esme ne tame slepti ar neslepti, Questai. Juk tose fotkese ar video gali pasirodyti kaip nors netinkamai. Manau yra etishka atsiklausti zhmoniu, ar galima taip vieshai viska rodyti.
O Tu Oggi, nesiputok. Puiku, kad yra tas irashas, bet geriau jau pabuk geras ir linkus per privatus paplatink. Kaip buvo daroma su visom fotkem is kitu meetu.

Ogi: kaip tai as nepastebejau pagarbos… Cha cha pasiskaityk zinutes auksciau… tai dalyviu nuomones, o linka mestelet nusprendei vienasaliskai…

P.S. Pries gerbiant nuomone, reiktu suvokti ja teisingai.

labai nemegsu ginciotis todel ir nesiginciosiu su jumis, tai pat nieko nuomones neginsiu bet idomu tik vienas dalykas: ar bangos BOSAI klause kiekvieno zmogaus asmeniskai pries talpindami tuos 200 kazkiek nuotrauku? juk cia tas pats iseina pagal jusu zodzius.

parashykit, please, jeigu as neteisus.