Geras variantas

Geras variantas

auto.plius.lt/pirkejams/skelbimas?type=lengvieji&id=1706823#1Tokia mielai sau vietoj A4 pasiimciau ir litu daug liktu, geru gan metu, motoriukas neblogas, nes 2,5 su 177 AG sako neblogi, graziai labai atrodo, versta oda labai man patinka, nes praktiskesne daug ir malonesne, be to SEB lizingas parduoda, tai tikiu, kad tvarkinga turetu but, na tik kad kilometrazas nemazas

Pats turejau A6 universala pries tai, tai nivizuka ziauri buvo, tai iskeikiau ja, bet vat vaziavimu, erdve ir siaip dizainu labai man ji patiko, kaip masina, tai tikrai miela ir universalas daug graziau uz sedana ziurisi

Rida didele todel, kad gal rimti pardavejai neatsukineja Nekaltas

Apkabinimas Žliumbia Gerai Gerai Gerai Gerai

kaip zmogus taip saves gali nekest Nežinau nejaugi tu tiki kad daba bus vizuxa Špyga nelaimelis Liūdnas

cia jums rida didele??? Kaimynas atsivare ant pardavimo tourana 2005m 2,0 tdi, rida buvo 218,000km,(bent jis taip mane), atvare chebra is latvijos, su savo kompais pasijunge ir ziuri ogi rida 370,000km Pavargęs Juokiasi , vat jums ir maza rida… Šypsena

galiu pasakyt tik tiek kad su siuo dizeliu tikrai nerasi laimes Mirkt

watas>> maciau pas viena zmogu golfas 1.9tdi dar pries kelis metus buvo jamtas is salono naujas ir tas zmogelis per 3 metus vazinedamas vien tik y darba su juo prasuko 289k km Ufff

auto.plius.lt/pirkejams/skelbimas?type=lengvieji&id=1808851 pajamk, bent zmogum pasijausi

Tai kad jei zmogus ar imone nesugeba issimoketi SEBui ir SEBas perima masina ir ja pardavineja nera gi jokios garantijos,kad masina tvarkinga. Gal kaip tik savininkas jausdamas,kad greit ja praras nesaugojo visai.

Nu bet is fotkiu tokia labai tvarkinga atrodo ir siaip labai jau grazi, o accorda, tuo labiau universala, gali susikist i sikna

sun…>> ale to akordo galas Veee dviveidis>> tavo zodziuose yra tiesos ir dar blogiau jei ji buvo grynai valdiska tai yra darbuotojas vaziavo kaip norejo ir kur negailedamas Nekaltas

Nepirksiu as nieko, siaip mastau, kad daili masinyte, lauksiu as kol atpigs naujausia A4 ar A5 ir po kokiu 3 metu keisiu

auto.plius.lt/pirkejams/skelbimas?type=lengvieji&id=1833846#1Va kur tobula, *skylė* kai tokios noreciau

almera turim su visom serviso knygom ir tt, tai nepatikejau kai pamaciau rida 150k. atsuverciu serviso knyga, akurat. kazkoks idijotas PER METUS nuvaziuodavo 10k km Vau!. almera 1996m. tai as per menesi numinu bent kokius 2k km Cha cha. o tas per metus 10k

Tai draugo mama astra turi, gerai nepamenu, bet 60 tukst. berods pravaziavus, masina 99 metu

civicas -prie ko cia idiotas. Zmogu kuris daug su masina vazineja laikai labai protingu Juokiasi?

tai mano dedis su savo mazda 626 neprasuka ne 10,000km per metus, tiesiog zmogus neturi kur vaziuot, tai ir nevaziuoja… Nekaltas

vargsas zmogelis Žliumbia