Gelbėtojai


Gelbėtojai

Bet pelėsius sukūrė Dievas. Tik kurį laiką žmonės nežinojo kaip juos galima panaudoti. Dievas gydė visias amžiais, o pelėsiai tik šitą šimtmeti. Labas

Manau pelesius “sukure” augalu rusiu evoliucija… Negrazu painioti Dieva i absoliuciai viska. Vienas dalykas tikejimas Dievu o visai kas kita matyti Dieva bet kur. Be to Dievas pelesiais negyde… Dievas stiprina vilti isgyti (aisku Juo tiki), o gydo zmogus, gamta, vaistai…

Norėčiau pacituoti vieno gydytojo žodžius: “Jeigu šventieji apsireikštų ne vaikams, senukams, o onkologiname skyriuje, aš įtikėčiau”

Mes kalbame apie tai kad visi dievukai nori kad juos galbintų, prieš juos keliaklūpsčiautų ir jiems maldas kalbėtų.

Dievas yra vienas, o dievukus sugalvojo žmonės. Jie yra netikri, nes išgalvoti. Labas

Jėzus gali mus išgelbėti iš pragaro, o pelesiai to negali padaryti. Labas

Jeremijau especialylietuviais.lt/straipsnis/Lietuvos-dievai-ir-deives/Jezus-Kr istus-dievas-nusikaltelis.php

Kaip visi žmonės daro nuodėmes ir nusikaltimus, taip pat tuo nori apkaltinti ir patį Dievą. Čia yra velniškas principas. Gal tamsta priklausai satanistams? Kad taip nekenti Dievo. Labas

Kriukis Štai buvęs lietuviškas dievaslietuviais.lt/straipsnis/Lietuvos-dievai-ir-deives/Per kunas -vyriausiasis-Lietuvos-dievas.phpPo tuo ženklų hitleris žudė žmones, netgi lietuvius. Labas

naciu svastika ne tiesiai paguldyta, o ant smailaus krasto stovi, kas simbolizuoja disharmonija, ir sitaip parodo kad jie nori sugadinti sventa simboli is senoves. katalikai irgi sugadino kryziu

O taip, o mes turim savo harmonija, krikščionis turi savo. O aš esu lietuvis ir manau reikia gerbti savo tėvų ir protėvų tikėjimą, o ne kažkokį kitą prikištą, nesvarbu koks tai bebūtų krikščionybė, islamas, budizmas.

Taip katalikiška religija yra mums prikištas. Mūsų tautą gerbino Dievo kūrinį perkūną. Vis geriau, nei mergelę Mariją. Perkūnas tai nors trankosi, o megelė seniai mirusi. Labas

counter-propaganda.w3.lt/christ/ltchrist.php Gerai

Vėl maišai katalikus su krikščionimis. Katalikai labai daug išžudė krikščionių.lt.wikipedia.org/wiki/Inkvizicijaalfa.lt/straipsnis/10239055/?Penki.dalykai…kuriu.nezinojot e.apie.inkvizicija=2009-01-02_00-05agnesy.blogas.lt/inkvizicija-2.html Labas

Tai kad čia svarbus momentas praleidžiamas, trijų karalių-išminčių aplankymas Jezaus. Tai simbolizuoja pagonybės estafetės perdavimą krikščionybei. Pagonybė yra atvira sistema, krikščionybė uždara. Kad čtoto ne to, pajautė ir danguij, todėl gan greit buvo išleista supaprastinta versija - islamas.

Betruger geras pastebėjimas dėl islamo Gerai

Islamas atėjo iš Mahometo. O krikščionybė iš žydų tautos. Labas

daktare, man pora diazepamo ir trumpam netrukdykite - kalbesiu porasveiku mariju.

jeremijas kaip visada kala i klyna Cha cha kaip anglai pasakytu “you need to get laid” Labas