GeForce 4 Ti4200 128 DDR VIVO - tokios plokstes privalumai ir galimybes?

GeForce 4 Ti4200 128 DDR VIVO - tokios plokstes privalumai ir galimybes?

Hehe, visi pasisakot, kad tai gera vaizdo plokste, o va kur jos tas gerumas? Video Input’a kaip panaudot/isnaudot? Girdejau, kad prie jos galima prijungt 3D akinius tuos, bet nebandziau niekada, ka dar butu galima is jos isspaust?

Na is turiu tokia pat plokste, bet man buvo s WinXP problemos del driveriu ir t.t. GTA3 neidavo pakibdavo ir visi nauji zaidimai, bei 3d programos, tai nuveziau taisyt, nes uzkniso Heroes zaistŠypsena Seip tikrai sparti plokste!

sitas procas levas be casheNekaltas

Jo sita video tikrai gera Gerai

tikrai gera videske, pats turiu tokia ir dziauggiuose kad nusipirkau Šypsena

Tai gal BIOSe sh… primalta. Gal ijungta AGP 4x ar panasiai.

Kad nebloga - Intelio… Nekaltas

Gal motina lieva?

nu pas mane biose reikejo uzdeti fast write ant agp tai irgi nuo kokiu 7500 ant 3dmarko se soktelejo iki 10000 su kapeikom, nu dar biski paturbinau savo 4200ti 64mb mazdaug iki 280/280

Mhm, tai pats zinau, kad mazai, del to ir svarstau, kad gal kokia brokuota videske… Nekaltas

Mazokai setonijau, pas mane Radeon 8500Le daugiau surenkaNekaltas

Deja, Intel Pentium 1,7 ghz 512 DDR RAM ir tik tiek surenku Liūdnas O driveriai naujausi suinstalinti!

Draiverius naujus isidek ir jei procas pas tave ne Duronas 600MHz, tai turi 10000 papugaju surinkt.Šypsena

Kaip jus surenkat tiek daug tasku su 3D Marku? Nes pas mane ji surinko 8075 taskus tiktais Nežinau

O mano 64Mb paturbinta iki 310/615 ant XP2200+ ant 3Dmarko2001SE perlipdavo 12000

Jei capturinti vaizda is videko, siulyciau paieskoti naudotos miroVideo DC 10+. Tikrai geresne kokybe, nera ka ir kalbeti. Visgi specializuota plokste, kaip ne kaip.

tikktai geris gera plokshte ka bepridursi o del turbinimo tai nx ir prasidet pas mane ~11000 3Dmarku surinko be jokiu navarotu tiesiog surinktas Šypsena

Vaizda reikia perduoti per VIVO, o garsa per LineIn Šypsena

Na sita aparaciuka as ir jau daugiau nei pusmeti turiu,nezinau…nusisiskundimu neturiu. UT2003 puikiai sukasi ant maximaliu nustatymu.Vienu zodziu geras gelezis. Cia kazkas ja turbino…gal kartais pasidalintumet patirtimi kaip tai padaryti.